Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:37
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 34,4 тис. · 27,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:35
34,6 тис.DPSШкода 9,34 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
27,7 тис.Середній DPS
34,4 тис.DPS лічильника
9,34 млнШкода
1 165HPS
393 тис.Лікування
59%Надлишкове лікування
47,9 тис.Отримана шкода
1Смерті
844Удари
40%Critical Hit
7,9%Частка призваних істот
3:35Активний час
4:31Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40%
Втрачений час20,7%
Back Attack Hits9,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,4%
Parry0
Double Hits18,4%
Ключові навички62,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 64,2% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,46 млн | 37,1% | 92,1% | 101 | 99 | 34,3 тис. | |
| 1,36 млн | 14,6% | 20,7% | 169 | 79 | 8 067 | |
| 1,01 млн | 10,8% | 100% | 9 | 9 | 112 тис. | |
| 735 тис. | 7,9% | 29,8% | 121 | 121 | 6 071 | |
| 646 тис. | 6,9% | 22,1% | 86 | 79 | 7 513 | |
| 550 тис. | 5,9% | 31,3% | 144 | 144 | 3 821 | |
| 320 тис. | 3,4% | 10% | 10 | 10 | 16,2 тис. | |
| 276 тис. | 3% | 23,8% | 21 | 20 | 7 822 | |
| 233 тис. | 2,5% | 25% | 12 | 11 | 10,5 тис. | |
| 233 тис. | 2,5% | 18,8% | 16 | 16 | 14,5 тис. | |
| 217 тис. | 2,3% | 100% | 66 | 26 | 3 283 | |
| 127 тис. | 1,4% | 22,5% | 40 | 40 | 3 173 | |
| 104 тис. | 1,1% | 22,6% | 31 | 31 | 3 369 | |
| 61,1 тис. | 0,7% | 38,9% | 18 | 18 | 3 393 |
Parry 0 · Multi-Hit 356
DPS за 5 сПік 97,4 тис. · середнє 34,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:57 | Black Smoke MuruteБій 1:21 | Kromede's DesireБій 2:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 52 611 | 15 098 | 38 801 | 27 702 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AnduinSiel | 38 718 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 27 716 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kritozzHithanya | 26 561 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 241 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xAutumnLeafxSiel | 27 699 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DiFeRiDoXKasaka | 26 001 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 669 | 392 939 | 47 873 | 1 | 8 |
| AnduinSiel | – | 139 105 | 2 691 | 48 489 | 148 080 | 0 | 1 |
| kritozzHithanya | – | 128 574 | 2 245 | 48 331 | 131 572 | 0 | 4 |
| xAutumnLeafxSiel | – | 112 573 | 2 399 | 17 474 | 99 683 | 1 | 4 |
| DiFeRiDoXKasaka | – | 104 641 | 2 208 | 16 851 | 145 649 | 0 | 4 |