Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:23
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,4 тис. · 27% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:50
25,4 тис.DPSШкода 9,21 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
20,8 тис.Середній DPS
25,4 тис.DPS лічильника
9,21 млнШкода
75HPS
33,6 тис.Лікування
79,9%Надлишкове лікування
257 тис.Отримана шкода
1Смерті
3 103Удари
74,2%Critical Hit
5:50Активний час
6:02Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit74,2%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits91,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,1%
Parry0
Double Hits8,4%
Ключові навички50,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 76,7% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,33 млн | 25,3% | 55% | 353 | 202 | 6 601 | |
| 1,62 млн | 17,6% | 47% | 83 | 55 | 19,5 тис. | |
| 722 тис. | 7,8% | 100% | 507 | 96 | 1 423 | |
| 618 тис. | 6,7% | 100% | 298 | 101 | 2 073 | |
| 617 тис. | 6,7% | 100% | 408 | 126 | 1 512 | |
| 428 тис. | 4,7% | 57,5% | 80 | 71 | 5 356 | |
| 392 тис. | 4,3% | 55% | 160 | 89 | 2 447 | |
| 386 тис. | 4,2% | 52,4% | 84 | 78 | 4 601 | |
| 303 тис. | 3,3% | 57,8% | 147 | 147 | 2 063 | |
| 288 тис. | 3,1% | 53,1% | 128 | 128 | 2 250 | |
| 259 тис. | 2,8% | 55,7% | 465 | 295 | 556 | |
| 224 тис. | 2,4% | 49,6% | 115 | 115 | 1 948 | |
| 213 тис. | 2,3% | 41,7% | 24 | 21 | 8 881 | |
| 213 тис. | 2,3% | 35,7% | 14 | 9 | 15,2 тис. | |
| 191 тис. | 2,1% | 97,8% | 134 | 54 | 1 423 | |
| 118 тис. | 1,3% | — | 0 | 0 | — | |
| 118 тис. | 1,3% | 63,6% | 22 | 18 | 5 355 | |
| 83,1 тис. | 0,9% | 66,1% | 62 | 62 | 1 341 | |
| 57 тис. | 0,6% | 28,6% | 7 | 5 | 8 141 | |
| 28,5 тис. | 0,3% | 50% | 12 | 4 | 2 376 |
Parry 0 · Multi-Hit 981
DPS за 5 сПік 71,3 тис. · середнє 25,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:19 | Black Smoke MuruteБій 1:24 | Kromede's DesireБій 3:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| УблюдокTriniel | 29 859 | 27 424 | 22 733 | 20 751 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RellexxTriniel | 30 781 | 29 055 | 20 138 | 20 063 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 23 567 | 24 561 | 13 138 | 14 779 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YupsC3Lumiel | 8 083 | 7 080 | 4 491 | 4 807 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SharmeseGLADTriniel | 29 640 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 741 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УблюдокTriniel | – | 111 180 | 2 326 | 33 598 | 257 174 | 1 | 7 |
| RellexxTriniel | – | 91 847 | 2 121 | 253 110 | 260 154 | 1 | 20 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 179 | 129 780 | 248 637 | 0 | 8 |
| YupsC3Lumiel | – | 87 198 | 2 145 | 592 391 | 150 956 | 1 | 6 |
| SharmeseGLADTriniel | – | 98 233 | 2 116 | 170 349 | 337 973 | 0 | 6 |