Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:40
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,6 тис. · 19,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:34
17,9 тис.DPSШкода 2,92 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,3 тис.Середній DPS
17,6 тис.DPS лічильника
2,92 млнШкода
69HPS
15,2 тис.Лікування
91,7%Надлишкове лікування
12,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 329Удари
31,7%Critical Hit
33%Частка призваних істот
2:34Активний час
2:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,7%
Втрачений час7%
Back Attack Hits36,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits7,1%
Parryнемає
Double Hits3,2%
Найбільше шкоди під ефектом
72,7%Sprint Mantra
72,7%Undefeated Mantra
72,1%Element Unification
Ключові навички39,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 35,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 422 тис. | 14,5% | 25% | 48 | 42 | 8 796 | |
| 409 тис. | 14% | 24,4% | 127 | 111 | 3 218 | |
| 333 тис. | 11,4% | 21,4% | 126 | 78 | 2 641 | |
| 151 тис. | 5,2% | 28,6% | 56 | 22 | 2 692 | |
| 143 тис. | 4,9% | 39,6% | 53 | 36 | 2 448 | |
| 117 тис. | 4% | 25,7% | 70 | 70 | 1 674 | |
| 117 тис. | 4% | 33,3% | 63 | 63 | 1 849 | |
| 111 тис. | 3,8% | 35,7% | 14 | 14 | 3 111 | |
| 108 тис. | 3,7% | 94,3% | 88 | 43 | 1 224 | |
| 107 тис. | 3,7% | 33,3% | 21 | 18 | 5 097 | |
| 98,4 тис. | 3,4% | 22,7% | 88 | 88 | 1 119 | |
| 89,8 тис. | 3,1% | 36% | 75 | 59 | 1 197 | |
| 89,1 тис. | 3,1% | 24,8% | 117 | 117 | 761 | |
| 76,1 тис. | 2,6% | 15,4% | 13 | 13 | 5 855 | |
| 74,8 тис. | 2,6% | 29,1% | 110 | 110 | 680 | |
| 72 тис. | 2,5% | 23,1% | 13 | 13 | 5 541 | |
| 69,8 тис. | 2,4% | 30,3% | 33 | 33 | 2 114 | |
| 69,3 тис. | 2,4% | 38,5% | 26 | 26 | 2 664 | |
| 59,4 тис. | 2% | 40% | 20 | 20 | 2 971 | |
| 50,8 тис. | 1,7% | 3% | 33 | 33 | 1 540 | |
| 44,7 тис. | 1,5% | 29,8% | 47 | 46 | 951 | |
| 39,8 тис. | 1,4% | 25,8% | 31 | 12 | 1 285 | |
| 29,9 тис. | 1% | 27,3% | 33 | 32 | 905 | |
| 15,6 тис. | 0,5% | 21,4% | 14 | 14 | 1 118 | |
| 7 495 | 0,3% | 0% | 2 | 2 | 3 748 | |
| 15 тис. | 0,5% | 50% | 8 | 7 | 1 876 |
Parry немає · Multi-Hit 426. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,09 млн | 37,3% | 30,5% | Вбито на 1:17 | |
| 844 тис. | 28,9% | 35,1% | Вбито на 0:42 | |
| 830 тис. | 28,5% | 28,5% | Вбито на 0:45 | |
Enhanced Krao Test Subject | 63,9 тис. | 2,2% | 47,6% | Вбито 2 |
Krao Mutant | 61,9 тис. | 2,1% | 35,7% | Вбито 3 |
Krao Magic Test Subject | 28,7 тис. | 1% | 37,5% | Вбито на 0:26 |
DPS за 5 сПік 37,6 тис. · середнє 17,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:42 | Enhanced HarconБій 0:43 | Ultimate BerkБій 1:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PmaimaYustiel | 32 156 | 32 798 | 21 163 | 20 046 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| kossaZikel | 22 742 | 19 971 | 14 147 | 13 256 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YurieiSiel | 23 105 | 17 768 | 12 809 | 12 424 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xBarbatozxYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 746 | 7 256 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AevielleYustiel | 24 963 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 576 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PmaimaYustiel | – | 69 808 | 1 070 | 16 209 | 105 745 | 1 | 2 |
| kossaZikel | – | 74 160 | 1 328 | 15 206 | 12 873 | 0 | 0 |
| YurieiSiel | – | 74 478 | 1 327 | 92 549 | 20 471 | 0 | 2 |
| xBarbatozxYustiel | – | 76 364 | 1 385 | 3 528 | 14 212 | 0 | 1 |
| AevielleYustiel | – | 74 816 | 1 165 | 10 877 | 113 927 | 1 | 2 |