Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:46
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16 тис. · 26,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:47
16,3 тис.DPSШкода 5,62 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,8 тис.Середній DPS
16 тис.DPS лічильника
5,69 млнШкода
60HPS
31,9 тис.Лікування
90,5%Надлишкове лікування
22,1 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 505Удари
35%Critical Hit
31,8%Частка призваних істот
5:52Активний час
5:55Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35%
Втрачений час0,9%
Back Attack Hits56,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,6%
Parry0
Double Hits5%
Ключові навички46,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 42,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,03 млн | 18,3% | 31,4% | 105 | щонайменше 92 | 9 819 | |
| 1,01 млн | 18% | 25,9% | 344 | щонайменше 318 | 2 936 | |
| 563 тис. | 10% | 33% | 233 | щонайменше 167 | 2 417 | |
| 368 тис. | 6,5% | 46,8% | 203 | щонайменше 108 | 1 596 | |
| 281 тис. | 5% | 29,7% | 37 | щонайменше 37 | 7 595 | |
| 248 тис. | 4,4% | 41,7% | 139 | щонайменше 136 | 1 783 | |
| 228 тис. | 4,1% | 31% | 42 | щонайменше 39 | 2 683 | |
| 215 тис. | 3,8% | 33,1% | 127 | щонайменше 127 | 1 690 | |
| 196 тис. | 3,5% | 57,8% | 161 | щонайменше 130 | 1 215 | |
| 193 тис. | 3,4% | 26,5% | 34 | щонайменше 29 | 5 675 | |
| 179 тис. | 3,2% | 32,5% | 77 | щонайменше 39 | 2 330 | |
| 145 тис. | 2,6% | 27,8% | 230 | щонайменше 225 | 632 | |
| 125 тис. | 2,2% | 22,4% | 67 | щонайменше 65 | 1 860 | |
| 125 тис. | 2,2% | 36,2% | 69 | щонайменше 63 | 1 805 | |
| 102 тис. | 1,8% | 27,8% | 36 | щонайменше 35 | 2 835 | |
| 100 тис. | 1,8% | 20,8% | 48 | щонайменше 46 | 2 084 | |
| 98,3 тис. | 1,7% | 50% | 166 | щонайменше 158 | 592 | |
| 98,1 тис. | 1,7% | 26,8% | 164 | щонайменше 160 | 598 | |
| 90,7 тис. | 1,6% | 34,3% | 67 | щонайменше 67 | 1 354 | |
| 81,2 тис. | 1,4% | 36,4% | 88 | щонайменше 79 | 923 | |
| 50,7 тис. | 0,9% | 8,3% | 12 | щонайменше 9 | 4 228 | |
| 46,3 тис. | 0,8% | 37,5% | 8 | щонайменше 8 | 2 765 | |
| 32,7 тис. | 0,6% | 85,7% | 7 | щонайменше 6 | 4 675 | |
| 15,5 тис. | 0,3% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 7 740 |
Parry 0 · Multi-Hit 500 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 33 тис. · середнє 16,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:28 | Judge UrahumБій 1:19 | Divine AuldorБій 2:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VelmoriaEreshkigal | 12 310 | 9 271 | 8 824 | 6 436 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| dudiSiel | 13 896 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 771 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DsFoxiiAzphel | 19 241 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 945 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IronAresGauss | 17 516 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 637 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TogsaVaizel | 6 763 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 340 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VelmoriaEreshkigal | – | 68 304 | 1 458 | 131 420 | 270 137 | 3 | 2 |
| dudiSiel | – | 80 159 | 1 905 | 63 651 | 105 841 | 0 | 0 |
| DsFoxiiAzphel | – | 75 631 | 1 561 | 31 900 | 22 127 | 0 | 2 |
| IronAresGauss | – | 89 072 | 1 732 | 177 457 | 260 830 | 0 | 5 |
| TogsaVaizel | – | 58 117 | 1 400 | 221 832 | 96 153 | 1 | 3 |