Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:15
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12,8 тис. · 25,1% бою · Місце 2 із 4 · Активний час 3:54
12,8 тис.DPSШкода 3,08 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 209Середній DPS
12,8 тис.DPS лічильника
3,08 млнШкода
360HPS
135 тис.Лікування
62,6%Надлишкове лікування
254 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 040Удари
43%Critical Hit
3:54Активний час
4:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43%
Втрачений час2,7%
Back Attack Hits35,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,8%
Parryнемає
Double Hits5,6%
Найбільше шкоди під ефектом
86,9%Debilitating Mark
81,8%Fury
78,4%Theostone: Santras's Secret
Ключові навички38,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,3% · Theostone: частка шкоди 2,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 433 тис. | 14,1% | 44,4% | 18 | 9 | 24,1 тис. | |
| 389 тис. | 12,6% | 24,3% | 202 | 106 | 1 927 | |
| 368 тис. | 11,9% | 100% | 73 | 56 | 5 037 | |
| 362 тис. | 11,7% | 100% | 33 | 33 | 11 тис. | |
| 359 тис. | 11,7% | 25,7% | 206 | 139 | 1 744 | |
| 225 тис. | 7,3% | 33,9% | 56 | 53 | 4 024 | |
| 129 тис. | 4,2% | 95% | 120 | 56 | 1 074 | |
| 113 тис. | 3,7% | 18,4% | 98 | 98 | 1 152 | |
| 103 тис. | 3,3% | 60% | 5 | 5 | 20,5 тис. | |
| 63,2 тис. | 2,1% | 30,8% | 39 | 38 | 1 621 | |
| 61,2 тис. | 2% | 32% | 25 | 24 | 2 449 | |
| 58,9 тис. | 1,9% | 31,3% | 16 | 13 | 3 681 | |
| 54,7 тис. | 1,8% | 26,9% | 26 | 13 | 2 104 | |
| 54,5 тис. | 1,8% | 28,6% | 7 | 7 | 7 782 | |
| 50,3 тис. | 1,6% | 23,3% | 30 | 29 | 1 675 | |
| 48,4 тис. | 1,6% | 22,2% | 18 | 9 | 2 689 | |
| 46,7 тис. | 1,5% | 75% | 4 | 4 | 11,7 тис. | |
| 43,6 тис. | 1,4% | 100% | 20 | 20 | 2 180 | |
| 41,9 тис. | 1,4% | 14,3% | 21 | 15 | 1 994 | |
| 36,9 тис. | 1,2% | 28,6% | 14 | 6 | 2 636 | |
| 25,5 тис. | 0,8% | — | 0 | 0 | — | |
| 14,3 тис. | 0,5% | 22,2% | 9 | 9 | 1 590 |
Parry немає · Multi-Hit 285. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,30 млн | 42,3% | 53,2% | Вбито на 1:52 | |
| 916 тис. | 29,7% | 37,3% | Вбито на 1:08 | |
| 775 тис. | 25,2% | 33,7% | Вбито на 1:00 | |
| 53,2 тис. | 1,7% | 50% | Вбито на 0:09 | |
| 34,7 тис. | 1,1% | 57,1% | Вбито на 0:18 | |
Blazing Totem | 2 | 0% | 0% | Вбито на 0:16 |
DPS за 5 сПік 36,6 тис. · середнє 12,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:07 | Judge UrahumБій 1:00 | Divine AuldorБій 1:52 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZaonPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 355 | 4 007 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DeandonaMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 169 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lunaseleneTiamat | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 855 | 11 563 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FavMommyTiamat | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 714 | 7 876 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MoriTiamat | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Приховано до перевірки |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZaonPhernos | – | 88 330 | 1 831 | 18 185 | 43 012 | 0 | 5 |
| DeandonaMunin | – | 80 971 | 1 531 | 38 719 | 99 928 | 0 | 5 |
| lunaseleneTiamat | – | 76 114 | 1 475 | 135 142 | 253 648 | 0 | 2 |
| FavMommyTiamat | – | 74 380 | 1 505 | 241 790 | 50 230 | 0 | 1 |
| MoriTiamat | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 213 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |