Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:20
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,8 тис. · 33,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:01
18,4 тис.DPSШкода 5,67 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,4 тис.Середній DPS
17 тис.DPS лічильника
5,90 млнШкода
195HPS
85,9 тис.Лікування
61,4%Надлишкове лікування
147 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 385Удари
35,7%Critical Hit
36,9%Частка призваних істот
5:28Активний час
5:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,5%
Втрачений час5,5%
Back Attack Hits49,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,8%
Parry1
Double Hits4,7%
Найбільше шкоди під ефектом
65,8%Element Unification
64,4%All Element Boost
59,6%Element Flow
Ключові навички37,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 821 тис. | 14,5% | 35,3% | 283 | 223 | 2 902 | |
| 802 тис. | 14,1% | 26,7% | 60 | 46 | 13,4 тис. | |
| 498 тис. | 8,8% | 33,3% | 201 | 115 | 2 476 | |
| 415 тис. | 7,3% | 32,8% | 201 | 85 | 2 020 | |
| 405 тис. | 7,1% | 26,4% | 53 | 53 | 7 648 | |
| 352 тис. | 6,2% | 45,7% | 46 | 35 | 2 722 | |
| 266 тис. | 4,7% | 33% | 109 | 40 | 2 437 | |
| 214 тис. | 3,8% | 34,2% | 120 | 120 | 1 787 | |
| 211 тис. | 3,7% | 46,2% | 39 | 27 | 5 416 | |
| 200 тис. | 3,5% | 29,9% | 174 | 174 | 1 152 | |
| 174 тис. | 3,1% | 31,4% | 121 | 121 | 1 439 | |
| 170 тис. | 3% | 49,3% | 138 | 95 | 1 228 | |
| 159 тис. | 2,8% | 50,9% | 55 | 55 | 2 895 | |
| 145 тис. | 2,6% | 35,4% | 65 | 65 | 2 228 | |
| 142 тис. | 2,5% | 36,1% | 72 | 72 | 1 966 | |
| 140 тис. | 2,5% | 28,7% | 150 | 150 | 931 | |
| 123 тис. | 2,2% | 20,8% | 24 | 24 | 5 104 | |
| 116 тис. | 2% | 45,3% | 64 | 64 | 1 809 | |
| 84,1 тис. | 1,5% | 34% | 194 | 194 | 433 | |
| 63,5 тис. | 1,1% | 44,4% | 9 | 8 | 3 087 | |
| 36,8 тис. | 0,6% | 62,9% | 35 | 20 | 1 050 | |
| 25,6 тис. | 0,5% | 35,5% | 31 | 31 | 825 | |
| 25,5 тис. | 0,4% | 33,3% | 6 | 6 | 4 253 | |
| 23 тис. | 0,4% | 0% | 4 | 4 | 5 748 | |
| 21,9 тис. | 0,4% | 100% | 3 | 2 | 7 311 | |
| 15,3 тис. | 0,3% | 60% | 5 | 5 | 3 061 | |
| 27,7 тис. | 0,5% | 37,5% | 24 | 24 | 1 155 |
Parry 1 · Multi-Hit 532
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 2,30 млн | 40,5% | 30,8% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,26 млн | 22,1% | 40,3% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 1,19 млн | 20,9% | 32,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 931 тис. | 16,4% | 50,2% | Вбито 18 |
DPS за 5 сПік 41,5 тис. · середнє 18,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:02 | Enhanced HarconБій 1:12 | Ultimate BerkБій 2:53 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BUFFYOURASSAgnita | 14 451 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | 7 835 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| EtheraTassin | 24 514 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KuramaTassin | 17 803 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DunkeYMonkeYNania | 9 130 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TorgeirPhernos | 8 208 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BUFFYOURASSAgnita | – | 56 663 | 1 082 | 42 205 | 229 758 | 2 | 3 |
| EtheraTassin | – | 67 622 | 1 235 | 85 863 | 147 457 | 1 | 5 |
| KuramaTassin | – | 66 328 | 1 268 | 10 378 | 62 209 | 0 | 4 |
| DunkeYMonkeYNania | – | 54 375 | 1 112 | 65 483 | 122 913 | 0 | 6 |
| TorgeirPhernos | – | 66 626 | 1 312 | 279 110 | 129 907 | 2 | 1 |