Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:17
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,6 тис. · 27,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:32
20 тис.DPSШкода 4,44 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
14 тис.Середній DPS
18,8 тис.DPS лічильника
4,46 млнШкода
45HPS
14,3 тис.Лікування
82,8%Надлишкове лікування
27,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 397Удари
46,4%Critical Hit
43,3%Частка призваних істот
3:35Активний час
3:56Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit46,5%
Втрачений час6,3%
Back Attack Hits41,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,7%
Parryнемає
Double Hits6,7%
Найбільше шкоди під ефектом
62,4%Courage Scroll
62,2%Benediction Scroll
62,2%Speed Scroll
Ключові навички38,4% шкоди
13,4%Spiritmaster Weapon Equip
13,1%Combustion
11,9%Elemental Fusion
Critical Hit: частка шкоди 53,5% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 595 тис. | 13,4% | 43,1% | 72 | 41 | 8 262 | |
| 582 тис. | 13,1% | 38,6% | 158 | 135 | 3 681 | |
| 528 тис. | 11,9% | 39,1% | 46 | 41 | 11,5 тис. | |
| 340 тис. | 7,7% | 55,8% | 43 | 35 | 7 914 | |
| 331 тис. | 7,5% | 53,2% | 94 | 63 | 3 523 | |
| 258 тис. | 5,8% | 46,2% | 208 | 184 | 1 241 | |
| 254 тис. | 5,7% | 51% | 104 | 104 | 2 445 | |
| 211 тис. | 4,8% | 26,1% | 23 | 20 | 3 448 | |
| 169 тис. | 3,8% | 46,9% | 81 | 81 | 2 090 | |
| 169 тис. | 3,8% | 36,9% | 65 | 28 | 2 598 | |
| 127 тис. | 2,9% | 28,6% | 14 | 14 | 9 053 | |
| 122 тис. | 2,7% | 50% | 16 | 16 | 7 595 | |
| 110 тис. | 2,5% | 44,5% | 137 | 137 | 804 | |
| 82,1 тис. | 1,9% | 37,1% | 35 | 35 | 2 345 | |
| 81,9 тис. | 1,8% | 42,9% | 28 | 28 | 2 926 | |
| 71,1 тис. | 1,6% | 57,9% | 19 | 19 | 3 743 | |
| 70,3 тис. | 1,6% | 41,8% | 98 | 98 | 717 | |
| 66,3 тис. | 1,5% | 55,6% | 18 | 7 | 3 684 | |
| 59,9 тис. | 1,3% | 96,1% | 51 | 24 | 1 174 | |
| 45,5 тис. | 1% | 44,7% | 38 | 38 | 1 197 | |
| 44,8 тис. | 1% | 42,9% | 7 | 5 | 6 393 | |
| 42,8 тис. | 1% | 16,7% | 6 | 5 | 2 889 | |
| 34,1 тис. | 0,8% | 59,1% | 22 | 22 | 1 550 | |
| 20,4 тис. | 0,5% | 50% | 2 | 2 | 10,2 тис. | |
| 10,7 тис. | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 5 332 | |
| 9 419 | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 4 710 |
Parry немає · Multi-Hit 346. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,03 млн | 45,9% | 45,1% | Вбито на 1:58 | |
| 1,06 млн | 24% | 48% | Вбито на 0:52 | |
| 862 тис. | 19,4% | 47,4% | Вбито на 0:55 | |
Krao Magic Test Subject | 234 тис. | 5,3% | 42,2% | Вбито 7 |
Krao Mutant | 114 тис. | 2,6% | 54,2% | Вбито 3 |
Enhanced Krao Test Subject | 84,9 тис. | 1,9% | 52,4% | Вбито 3 |
Krao Magnetic Field | 41,8 тис. | 0,9% | 57,1% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 11,7% |
DPS за 5 сПік 56,6 тис. · середнє 20 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:50 | Ultimate BerkБій 1:58 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| mimiiMaouYustiel | 21 244 | 25 323 | 17 142 | 14 033 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| 小さい年糕Ereshkigal | 14 257 | 21 271 | 10 217 | 10 031 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 熊3Fregion | 10 870 | 23 569 | 10 612 | 9 857 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ごはんはおかずAriel | 11 004 | 15 210 | 8 721 | 7 506 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ソロパンディAriel | 16 041 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 652 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.