Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:03
- 5 гравців
- 30 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,8 тис. · 27,9% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:22
20,4 тис.DPSШкода 5,06 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,9 тис.Середній DPS
16,8 тис.DPS лічильника
5,06 млнШкода
528HPS
192 тис.Лікування
51%Надлишкове лікування
31,9 тис.Щити
76,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
897Удари
34,4%Critical Hit
4:22Активний час
5:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,4%
Втрачений час12,6%
Back Attack Hits61,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,3%
Parry0
Double Hits2,3%
Ключові навички55,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,5% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,08 млн | 21,4% | 32% | 97 | 74 | 11,1 тис. | |
| 941 тис. | 18,6% | 27,3% | 194 | 91 | 4 849 | |
| 772 тис. | 15,3% | 31,8% | 22 | 17 | 35,1 тис. | |
| 457 тис. | 9% | 100% | 22 | 22 | 20,8 тис. | |
| 329 тис. | 6,5% | 100% | 23 | 23 | 14,3 тис. | |
| 267 тис. | 5,3% | 27,9% | 68 | 68 | 3 927 | |
| 235 тис. | 4,7% | 21,9% | 32 | 23 | 7 355 | |
| 172 тис. | 3,4% | 31,6% | 19 | 19 | 9 032 | |
| 146 тис. | 2,9% | 28,7% | 87 | 50 | 1 678 | |
| 136 тис. | 2,7% | 25,7% | 175 | 43 | 778 | |
| 117 тис. | 2,3% | 35,7% | 14 | 12 | 8 353 | |
| 98,4 тис. | 1,9% | 14,3% | 21 | 14 | 4 687 | |
| 79,6 тис. | 1,6% | 9,1% | 11 | 10 | 7 238 | |
| 67,6 тис. | 1,3% | 66,7% | 6 | 6 | 11,3 тис. | |
| 51 тис. | 1% | 100% | 36 | 18 | 1 416 | |
| 41,1 тис. | 0,8% | 12,5% | 8 | 8 | 5 140 | |
| 30,6 тис. | 0,6% | 12,5% | 8 | 8 | 3 831 | |
| 27,6 тис. | 0,5% | 80% | 15 | 15 | 1 841 | |
| 7 629 | 0,2% | 20,5% | 39 | 36 | 196 |
Parry 0 · Multi-Hit 347
DPS за 5 сПік 56,6 тис. · середнє 20,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:48 | Enhanced HarconБій 0:57 | Ultimate BerkБій 2:20 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| XnyAriel | 20 442 | 21 067 | 12 568 | 10 974 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RainyNetHadala | 15 867 | 19 034 | 8 438 | 8 435 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KaeladraxHadala | 17 016 | 18 939 | 7 858 | 8 349 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| taiga6Fregion | 24 075 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RolfkirunLumiel | 16 938 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XnyAriel | – | 53 863 | 1 024 | 36 300 | 110 570 | 0 | 7 |
| RainyNetHadala | – | 63 143 | 1 295 | 109 476 | 180 647 | 1 | 2 |
| KaeladraxHadala | – | 62 753 | 1 271 | 126 639 | 146 076 | 0 | 1 |
| taiga6Fregion | – | 76 126 | 1 373 | 191 711 | 76 644 | 0 | 3 |
| RolfkirunLumiel | – | 67 041 | 1 366 | 85 063 | 115 948 | 1 | 2 |