Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:03
- 5 гравців
- 30 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,2 тис. · 16,9% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:41
12,4 тис.DPSШкода 3,06 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 435Середній DPS
10,2 тис.DPS лічильника
3,06 млнШкода
301HPS
109 тис.Лікування
41,6%Надлишкове лікування
27,9 тис.Щити
181 тис.Отримана шкода
1Смерті
630Удари
40,8%Critical Hit
3:41Активний час
5:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40,8%
Втрачений час26,1%
Back Attack Hits26,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,8%
Parry0
Double Hits4,6%
Ключові навички54,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 48,3% · Theostone: частка шкоди 2,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 617 тис. | 20,2% | 30% | 20 | 11 | 30,9 тис. | |
| 558 тис. | 18,2% | 23,3% | 120 | 57 | 4 653 | |
| 497 тис. | 16,2% | 19,1% | 47 | 40 | 10,6 тис. | |
| 245 тис. | 8% | 40% | 25 | 15 | 9 806 | |
| 200 тис. | 6,5% | 100% | 15 | 15 | 13,3 тис. | |
| 182 тис. | 6% | 40,9% | 44 | 44 | 4 145 | |
| 147 тис. | 4,8% | 38,9% | 18 | 13 | 8 146 | |
| 102 тис. | 3,3% | 97,4% | 76 | 37 | 1 342 | |
| 97,7 тис. | 3,2% | 27,3% | 11 | 11 | 8 879 | |
| 97,1 тис. | 3,2% | 20,6% | 63 | 45 | 1 541 | |
| 74,5 тис. | 2,4% | 42,9% | 35 | 18 | 2 127 | |
| 62,4 тис. | 2% | 27,4% | 84 | 28 | 743 | |
| 42,5 тис. | 1,4% | 22,2% | 9 | 8 | 4 719 | |
| 39 тис. | 1,3% | 43,5% | 23 | 23 | 1 697 | |
| 36,6 тис. | 1,2% | 61,5% | 13 | 7 | 2 817 | |
| 30 тис. | 1% | 11,1% | 9 | 9 | 3 331 | |
| 27,8 тис. | 0,9% | 93,8% | 16 | 16 | 1 736 | |
| 5 914 | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 2 957 |
Parry 0 · Multi-Hit 297
DPS за 5 сПік 46,5 тис. · середнє 12,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:48 | Enhanced HarconБій 0:57 | Ultimate BerkБій 2:20 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| XnyAriel | 20 442 | 21 067 | 12 568 | 10 974 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RainyNetHadala | 15 867 | 19 034 | 8 438 | 8 435 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KaeladraxHadala | 17 016 | 18 939 | 7 858 | 8 349 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| taiga6Fregion | 24 075 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RolfkirunLumiel | 16 938 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XnyAriel | – | 53 863 | 1 024 | 36 300 | 110 570 | 0 | 7 |
| RainyNetHadala | – | 63 143 | 1 295 | 109 476 | 180 647 | 1 | 2 |
| KaeladraxHadala | – | 62 753 | 1 271 | 126 639 | 146 076 | 0 | 1 |
| taiga6Fregion | – | 76 126 | 1 373 | 191 711 | 76 644 | 0 | 3 |
| RolfkirunLumiel | – | 67 041 | 1 366 | 85 063 | 115 948 | 1 | 2 |