Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:11
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 39,8 тис. · 24% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:23
43,1 тис.DPSШкода 15,93 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
32,4 тис.Середній DPS
39,8 тис.DPS лічильника
15,93 млнШкода
159HPS
78,7 тис.Лікування
85%Надлишкове лікування
144 тис.Отримана шкода
0Смерті
3 197Удари
41,8%Critical Hit
0,1%Частка призваних істот
6:23Активний час
6:40Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit41,8%
Втрачений час4,1%
Back Attack Hits39,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits30,9%
Parry0
Double Hits10,4%
Найбільше шкоди під ефектом
96,3%Precision
93,6%Gale
92,1%Light of Protection
Ключові навички35,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,6% · Theostone: частка шкоди 1,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,91 млн | 18,2% | 41% | 936 | щонайменше 462 | 3 106 | |
| 1,45 млн | 9,1% | 34,9% | 261 | щонайменше 255 | 5 192 | |
| 1,33 млн | 8,3% | 47,9% | 94 | щонайменше 82 | 14 тис. | |
| 1,23 млн | 7,7% | 38,9% | 54 | щонайменше 48 | 22,8 тис. | |
| 1,16 млн | 7,3% | 47,1% | 172 | щонайменше 163 | 6 723 | |
| 1,13 млн | 7,1% | 27,8% | 36 | щонайменше 32 | 31,4 тис. | |
| 978 тис. | 6,1% | 40,7% | 280 | щонайменше 261 | 3 491 | |
| 825 тис. | 5,2% | 27,6% | 58 | щонайменше 56 | 14,2 тис. | |
| 719 тис. | 4,5% | 36,6% | 71 | щонайменше 66 | 10,1 тис. | |
| 529 тис. | 3,3% | 44,1% | 34 | щонайменше 30 | 15,6 тис. | |
| 520 тис. | 3,3% | 39,9% | 238 | щонайменше 226 | 2 186 | |
| 470 тис. | 2,9% | 47,2% | 36 | щонайменше 33 | 13 тис. | |
| 462 тис. | 2,9% | 36,6% | 194 | щонайменше 187 | 2 384 | |
| 373 тис. | 2,3% | 45% | 20 | щонайменше 19 | 18,6 тис. | |
| 353 тис. | 2,2% | 39,2% | 74 | щонайменше 70 | 4 767 | |
| 340 тис. | 2,1% | 40,9% | 237 | щонайменше 75 | 1 436 | |
| 331 тис. | 2,1% | 40,4% | 188 | щонайменше 176 | 1 763 | |
| 315 тис. | 2% | 40% | 85 | щонайменше 80 | 3 708 | |
| 299 тис. | 1,9% | 26,3% | 19 | щонайменше 16 | 15,7 тис. | |
| 199 тис. | 1,2% | 92,7% | 109 | щонайменше 57 | 1 822 | |
| 11,3 тис. | 0,1% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 11,3 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 1 058 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 5,67 млн | 35,6% | 33,4% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 4,84 млн | 30,4% | 47,9% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 3,90 млн | 24,5% | 45,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,52 млн | 9,6% | 53,9% | Вбито 11 |
DPS за 5 сПік 171 тис. · середнє 43,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:19 | Enhanced HarconБій 1:39 | Ultimate BerkБій 3:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KalesoZikel | 52 701 | 51 488 | 34 669 | 32 389 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SevyVaizel | 53 132 | 46 836 | 28 860 | 29 264 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DesuKochi | 50 161 | 43 656 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Mn4rLudra | 50 664 | 43 051 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NasuTiamat | 40 628 | 23 228 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.