Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:55
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,3 тис. · 18,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:12
22,3 тис.DPSШкода 6,11 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
17,2 тис.Середній DPS
22,3 тис.DPS лічильника
6,11 млнШкода
105HPS
37,7 тис.Лікування
75,2%Надлишкове лікування
124 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 999Удари
45,8%Critical Hit
4:12Активний час
4:33Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,8%
Втрачений час7,9%
Back Attack Hits32,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits21,1%
Parry0
Double Hits7,3%
Ключові навички41,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 54,7% · Theostone: частка шкоди 1,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,35 млн | 22,2% | 51,1% | 683 | 365 | 1 983 | |
| 650 тис. | 10,6% | 15,4% | 13 | 13 | 50 тис. | |
| 533 тис. | 8,7% | 41,8% | 55 | 51 | 8 757 | |
| 519 тис. | 8,5% | 50,3% | 177 | 177 | 2 934 | |
| 518 тис. | 8,5% | 40,2% | 117 | 117 | 4 426 | |
| 337 тис. | 5,5% | 50% | 88 | 88 | 3 834 | |
| 280 тис. | 4,6% | 40% | 20 | 17 | 14 тис. | |
| 259 тис. | 4,2% | 35,3% | 17 | 16 | 15,3 тис. | |
| 257 тис. | 4,2% | 42,9% | 268 | 93 | 960 | |
| 246 тис. | 4% | 46,8% | 94 | 94 | 2 618 | |
| 219 тис. | 3,6% | 39,6% | 111 | 111 | 1 970 | |
| 193 тис. | 3,2% | 40,8% | 157 | 157 | 1 232 | |
| 185 тис. | 3% | 38,3% | 128 | 128 | 1 448 | |
| 172 тис. | 2,8% | 52,4% | 21 | 21 | 8 180 | |
| 130 тис. | 2,1% | 22,2% | 9 | 9 | 11,2 тис. | |
| 116 тис. | 1,9% | 42,9% | 28 | 28 | 4 157 | |
| 81,9 тис. | 1,3% | 37,5% | 8 | 8 | 10,2 тис. | |
| 62 тис. | 1% | 80% | 5 | 5 | 12,4 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 749
DPS за 5 сПік 48,6 тис. · середнє 22,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:01 | Black Smoke MuruteБій 0:56 | Kromede's DesireБій 2:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | 57 229 | 59 048 | 34 767 | 34 598 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MidlightIsraphel | 37 552 | 38 034 | 26 186 | 24 067 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MalgosiaTahavatha | 29 544 | 24 362 | 18 634 | 17 182 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AyaneeLuteros | 16 813 | 16 136 | 12 061 | 10 780 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AdelineLuteros | 11 340 | 11 986 | 7 814 | 7 307 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 533 | 9 744 | 122 961 | 0 | 3 |
| MidlightIsraphel | – | 113 398 | 2 493 | 42 415 | 147 622 | 0 | 3 |
| MalgosiaTahavatha | – | 124 063 | 2 372 | 37 713 | 123 664 | 0 | 4 |
| AyaneeLuteros | – | 108 676 | 2 165 | 44 109 | 126 276 | 0 | 6 |
| AdelineLuteros | – | 121 964 | 2 397 | 533 390 | 150 327 | 0 | 5 |