Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:50
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,5 тис. · 20% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:53
21,3 тис.DPSШкода 6,77 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,5 тис.Середній DPS
21,5 тис.DPS лічильника
6,77 млнШкода
214HPS
88 тис.Лікування
65%Надлишкове лікування
129 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 923Удари
23,7%Critical Hit
44,3%Частка призваних істот
4:53Активний час
5:15Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit23,7%
Втрачений час7,1%
Back Attack Hits51%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,5%
Parryнемає
Double Hits7%
Найбільше шкоди під ефектом
61%Sprint Mantra
61%Battle Enhance Scroll
61%Speed Scroll
Ключові навички38,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 33% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,09 млн | 16% | 26,4% | 53 | 53 | 20,5 тис. | |
| 974 тис. | 14,4% | 22,3% | 291 | 259 | 3 349 | |
| 559 тис. | 8,3% | 14,3% | 84 | 67 | 6 657 | |
| 559 тис. | 8,3% | 26,6% | 64 | 52 | 8 691 | |
| 437 тис. | 6,5% | 25,3% | 95 | 40 | 4 601 | |
| 382 тис. | 5,6% | 16,3% | 43 | 37 | 3 920 | |
| 372 тис. | 5,5% | 26,6% | 301 | 274 | 1 236 | |
| 346 тис. | 5,1% | 24,7% | 73 | 60 | 4 740 | |
| 332 тис. | 4,9% | 22,3% | 103 | 103 | 3 224 | |
| 212 тис. | 3,1% | 8,7% | 23 | 23 | 9 218 | |
| 189 тис. | 2,8% | 40,9% | 110 | 86 | 1 717 | |
| 164 тис. | 2,4% | 20,8% | 24 | 24 | 6 822 | |
| 155 тис. | 2,3% | 20,1% | 139 | 139 | 1 115 | |
| 148 тис. | 2,2% | 21,1% | 57 | 57 | 2 590 | |
| 144 тис. | 2,1% | 43,8% | 64 | 64 | 2 258 | |
| 127 тис. | 1,9% | 17,1% | 41 | 41 | 3 094 | |
| 126 тис. | 1,9% | 22,9% | 35 | 35 | 3 590 | |
| 103 тис. | 1,5% | 16,7% | 48 | 48 | 2 147 | |
| 81,4 тис. | 1,2% | 20% | 10 | 10 | 8 139 | |
| 56,4 тис. | 0,8% | 33,3% | 6 | 6 | 3 981 | |
| 54,9 тис. | 0,8% | 18,8% | 165 | 165 | 333 | |
| 45,1 тис. | 0,7% | 11,1% | 9 | 9 | 5 015 | |
| 42,8 тис. | 0,6% | 15,2% | 46 | 45 | 930 | |
| 19,4 тис. | 0,3% | 33,3% | 3 | 3 | 6 453 | |
| 14,4 тис. | 0,2% | 22,2% | 9 | 8 | 1 603 | |
| 43,2 тис. | 0,6% | 22,2% | 27 | 27 | 1 598 |
Parry немає · Multi-Hit 619. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,14 млн | 46,4% | 20,9% | Вбито на 2:56 | |
| 1,63 млн | 24,1% | 20,3% | Вбито на 1:11 | |
| 1,52 млн | 22,5% | 28,3% | Вбито на 1:07 | |
Flame Spirit | 157 тис. | 2,3% | 42,6% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 140 тис. | 2,1% | 42,9% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 96,2 тис. | 1,4% | 22,7% | Вбито на 0:37 |
Lava Spider | 79,2 тис. | 1,2% | 31,3% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 53,2 тис. · середнє 21,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:12 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 2:56 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 28 761 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| АрмикZikel | 35 897 | 26 391 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ФеликсZikel | 25 286 | 24 603 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| St1ckAtiel | 28 163 | 23 089 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 710 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЦетринBakarma | – | 120 074 | 2 300 | 80 817 | 277 983 | 0 | 4 |
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 276 115 | 315 515 | 3 | 13 |
| ФеликсZikel | – | 101 393 | 2 295 | 284 829 | 206 213 | 1 | 11 |
| St1ckAtiel | – | 100 333 | 2 218 | 88 022 | 128 958 | 1 | 7 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 283 523 | 169 765 | 0 | 0 |