Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:50
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,5 тис. · 17,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:41
18,4 тис.DPSШкода 5,84 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,2 тис.Середній DPS
18,5 тис.DPS лічильника
5,84 млнШкода
694HPS
285 тис.Лікування
32,6%Надлишкове лікування
122 тис.Щити
206 тис.Отримана шкода
1Смерті
680Удари
55,6%Critical Hit
4:41Активний час
5:15Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit55,6%
Втрачений час10,6%
Back Attack Hits71%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,1%
Parryнемає
Double Hits6%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Courage Scroll
100%Sprint Mantra
99,8%Speed Scroll
Ключові навички52% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 69,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,33 млн | 22,8% | 48,6% | 72 | 72 | 18,5 тис. | |
| 895 тис. | 15,3% | 62,7% | 51 | 48 | 17,6 тис. | |
| 813 тис. | 13,9% | 46,4% | 69 | 69 | 11,8 тис. | |
| 648 тис. | 11,1% | 51,1% | 90 | 58 | 7 205 | |
| 606 тис. | 10,4% | 58,3% | 12 | 9 | 50,5 тис. | |
| 385 тис. | 6,6% | 53,8% | 93 | 93 | 4 138 | |
| 261 тис. | 4,5% | 50% | 24 | 22 | 10,9 тис. | |
| 251 тис. | 4,3% | 50% | 22 | 21 | 11,4 тис. | |
| 129 тис. | 2,2% | 61,5% | 13 | 12 | 9 902 | |
| 112 тис. | 1,9% | 52,9% | 17 | 17 | 6 559 | |
| 105 тис. | 1,8% | 52,4% | 42 | 28 | 2 493 | |
| 93,9 тис. | 1,6% | 50% | 90 | 31 | 1 043 | |
| 70,5 тис. | 1,2% | 27,3% | 11 | 11 | 6 409 | |
| 53,6 тис. | 0,9% | 60% | 10 | 10 | 5 365 | |
| 42,3 тис. | 0,7% | 100% | 35 | 17 | 1 207 | |
| 32,4 тис. | 0,6% | 100% | 23 | 23 | 1 407 | |
| 10,6 тис. | 0,2% | 33,3% | 6 | 3 | 1 765 |
Parry немає · Multi-Hit 279. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,31 млн | 39,6% | 58,1% | Вбито на 2:56 | |
| 1,62 млн | 27,7% | 52,8% | Вбито на 1:07 | |
| 1,53 млн | 26,2% | 53,8% | Вбито на 1:11 | |
Flame Spirit | 158 тис. | 2,7% | 41,7% | Вбито 2 |
Merciless Spark Spirit | 111 тис. | 1,9% | 55% | Вбито 2 |
Lava Spider | 100 тис. | 1,7% | 64,3% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 10,5 тис. | 0,2% | 100% | Вбито на 0:37 |
DPS за 5 сПік 53,6 тис. · середнє 18,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:12 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 2:56 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 28 761 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| АрмикZikel | 35 897 | 26 391 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ФеликсZikel | 25 286 | 24 603 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| St1ckAtiel | 28 163 | 23 089 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 20 710 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЦетринBakarma | – | 120 074 | 2 300 | 80 817 | 277 983 | 0 | 4 |
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 276 115 | 315 515 | 3 | 13 |
| ФеликсZikel | – | 101 393 | 2 295 | 284 829 | 206 213 | 1 | 11 |
| St1ckAtiel | – | 100 333 | 2 218 | 88 022 | 128 958 | 1 | 7 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 283 523 | 169 765 | 0 | 0 |