Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:00
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,4 тис. · 27,4% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:52
19,3 тис.DPSШкода 5,83 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,8 тис.Середній DPS
18,3 тис.DPS лічильника
6,15 млнШкода
455HPS
219 тис.Лікування
25,5%Надлишкове лікування
378 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 110Удари
55,7%Critical Hit
5:02Активний час
5:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56%
Втрачений час7,4%
Back Attack Hits18,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits21,6%
Parryнемає
Double Hits10,9%
Найбільше шкоди під ефектом
94,9%Fire Mark
81,6%Prepare for Battle
80,2%Murderous Burst
Ключові навички64,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,57 млн | 27% | 54,6% | 130 | 130 | 12,1 тис. | |
| 1,47 млн | 25,2% | 53,8% | 260 | 189 | 5 635 | |
| 733 тис. | 12,6% | 35,7% | 28 | 13 | 26,2 тис. | |
| 288 тис. | 4,9% | 65% | 60 | 59 | 4 797 | |
| 228 тис. | 3,9% | 39,1% | 64 | 64 | 3 559 | |
| 195 тис. | 3,3% | 45,1% | 71 | 70 | 2 743 | |
| 191 тис. | 3,3% | 41,6% | 77 | 76 | 2 486 | |
| 188 тис. | 3,2% | 100% | 93 | 47 | 2 026 | |
| 188 тис. | 3,2% | 66,7% | 6 | 6 | 31,4 тис. | |
| 184 тис. | 3,2% | 52,2% | 69 | 38 | 2 671 | |
| 175 тис. | 3% | 53,3% | 75 | 40 | 2 333 | |
| 120 тис. | 2,1% | 41,7% | 36 | 18 | 3 341 | |
| 85,2 тис. | 1,5% | 33,3% | 9 | 9 | 9 467 | |
| 75 тис. | 1,3% | 60% | 20 | 10 | 3 751 | |
| 65,4 тис. | 1,1% | 58,3% | 12 | 10 | 5 450 | |
| 45,6 тис. | 0,8% | 100% | 23 | 23 | 1 983 | |
| 24 тис. | 0,4% | 27,3% | 11 | 10 | 2 180 |
Parry немає · Multi-Hit 433. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,88 млн | 49,4% | 55,8% | Вбито на 2:57 | |
| 1,55 млн | 26,6% | 53,7% | Вбито на 1:01 | |
| 1,28 млн | 22,1% | 59% | Вбито на 1:02 | |
| 113 тис. | 1,9% | 62,5% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 58 тис. · середнє 19,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:02 | Judge UrahumБій 1:02 | Divine AuldorБій 2:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HellaynaTiamat | 29 506 | 23 391 | 17 379 | 13 467 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ganko321Ludra | 22 527 | 24 983 | 16 187 | 12 792 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LetMeFearYouZikel | 17 906 | 16 432 | 12 495 | 9 348 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ТессиBaba | 14 833 | 14 706 | 3 943 | 5 269 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GentaryLudra | 11 824 | 7 440 | 5 574 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HellaynaTiamat | – | 99 469 | 2 101 | 16 437 | 86 214 | 2 | 1 |
| Ganko321Ludra | – | 97 216 | 1 726 | 219 166 | 378 397 | 1 | 4 |
| LetMeFearYouZikel | – | 76 302 | 1 546 | 62 218 | 58 450 | 0 | 4 |
| ТессиBaba | – | 89 928 | 1 823 | 254 114 | 113 047 | 1 | 2 |
| GentaryLudra | – | 72 542 | 1 542 | 150 990 | 327 821 | 3 | 9 |