Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:43
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 2 700 · 16% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 1:18
2 857DPSШкода 519 тис.
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
1 662Середній DPS
2 610DPS лічильника
571 тис.Шкода
71HPS
24,7 тис.Лікування
69%Надлишкове лікування
37,6 тис.Отримана шкода
1Смерті
480Удари
43,5%Critical Hit
39,3%Частка призваних істот
1:29Активний час
3:38Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,1%
Втрачений час59,2%
Back Attack Hits16,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,2%
Parry0
Double Hits3,3%
Найбільше шкоди під ефектом
65,4%Spirit's Descent
64,4%Element Unification
62,5%All Element Boost
Ключові навички35,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 49,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 98,5 тис. | 19% | 27,3% | 11 | 11 | 8 952 | |
| 51,8 тис. | 10% | 50% | 22 | 22 | 2 352 | |
| 34,1 тис. | 6,6% | 53,3% | 15 | 14 | 2 275 | |
| 33,2 тис. | 6,4% | 34,8% | 23 | 23 | 1 443 | |
| 32,7 тис. | 6,3% | 46,2% | 26 | 26 | 1 259 | |
| 31,1 тис. | 6% | 46,2% | 13 | 13 | 2 394 | |
| 26,6 тис. | 5,1% | 25% | 24 | 16 | 1 108 | |
| 25,3 тис. | 4,9% | 50% | 40 | 40 | 632 | |
| 24,1 тис. | 4,6% | 41,3% | 46 | 46 | 523 | |
| 18,4 тис. | 3,5% | 20% | 5 | 5 | 1 448 | |
| 17,7 тис. | 3,4% | 40,4% | 52 | 52 | 341 | |
| 16,7 тис. | 3,2% | 46,7% | 30 | 30 | 556 | |
| 16,1 тис. | 3,1% | 92,7% | 41 | 21 | 394 | |
| 14,9 тис. | 2,9% | 28,6% | 7 | 7 | 2 131 | |
| 12,4 тис. | 2,4% | 39,1% | 23 | 23 | 540 | |
| 11,6 тис. | 2,2% | 28,6% | 7 | 4 | 1 660 | |
| 9 879 | 1,9% | 50% | 2 | 2 | 2 010 | |
| 9 820 | 1,9% | 25% | 4 | 4 | 2 455 | |
| 6 892 | 1,3% | 100% | 2 | 2 | 3 446 | |
| 6 637 | 1,3% | 20% | 5 | 5 | 1 327 | |
| 5 443 | 1% | 40% | 5 | 5 | 1 089 | |
| 4 513 | 0,9% | 0% | 2 | 2 | 2 257 | |
| 2 532 | 0,5% | 0% | 2 | 2 | 1 266 | |
| 1 842 | 0,4% | 0% | 2 | 2 | 921 | |
| 1 171 | 0,2% | 50% | 4 | 4 | 293 | |
| 5 229 | 1% | 23,1% | 13 | 11 | 402 |
Parry 0 · Multi-Hit 85
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Black Smoke Murute | 271 тис. | 52,1% | 42,1% | Вбито 1 |
| Kromede's Desire | 247 тис. | 47,5% | 48,4% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1 630 | 0,3% | 100% |
DPS за 5 сПік 11,1 тис. · середнє 2 857 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Black Smoke MuruteБій 1:15 | Kromede's DesireБій 1:46 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | 8 686 | 5 957 | 3 899 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LioraSythraZemurru | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 011 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MiyouraTiamat | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RagafastLudra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChevoUlgorn | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | – | 43 327 | 896 | 32 599 | 52 919 | 0 | 4 |
| LioraSythraZemurru | – | 45 497 | 871 | 16 600 | 23 429 | 0 | 1 |
| MiyouraTiamat | – | 30 131 | 719 | 2 588 | 32 504 | 1 | 1 |
| RagafastLudra | – | 37 605 | 889 | 24 708 | 37 620 | 1 | 0 |
| ChevoUlgorn | – | 24 052 | 538 | 47 199 | 26 508 | 0 | 2 |