Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:39
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 40,3 тис. · 16,5% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 2:43
40,3 тис.DPSШкода 8,23 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
24,2 тис.Середній DPS
39,9 тис.DPS лічильника
8,23 млнШкода
207HPS
70,5 тис.Лікування
70%Надлишкове лікування
91,9 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 084Удари
45,3%Critical Hit
42,1%Частка призваних істот
2:46Активний час
3:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,4%
Втрачений час19,7%
Back Attack Hits54,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,8%
Parry0
Double Hits14,5%
Найбільше шкоди під ефектом
63,2%Speed Scroll
61%Element Unification
59,5%All Element Boost
Ключові навички32,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,6% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,38 млн | 16,8% | 51,9% | 54 | 42 | 25,6 тис. | |
| 710 тис. | 8,6% | 42,1% | 38 | 35 | 18,7 тис. | |
| 596 тис. | 7,2% | 51,2% | 43 | 40 | 13,9 тис. | |
| 589 тис. | 7,1% | 56,3% | 32 | 21 | 18,4 тис. | |
| 575 тис. | 7% | 45,4% | 97 | 58 | 5 929 | |
| 429 тис. | 5,2% | 59,5% | 42 | 18 | 10,2 тис. | |
| 402 тис. | 4,9% | 50% | 46 | 43 | 8 741 | |
| 400 тис. | 4,9% | 42,5% | 80 | 80 | 4 998 | |
| 367 тис. | 4,5% | 41,4% | 111 | 109 | 3 305 | |
| 346 тис. | 4,2% | 45,7% | 46 | 46 | 7 529 | |
| 286 тис. | 3,5% | 55,4% | 65 | 65 | 4 404 | |
| 282 тис. | 3,4% | 17,6% | 17 | 17 | 16,6 тис. | |
| 268 тис. | 3,3% | 52,9% | 17 | 17 | 15,8 тис. | |
| 268 тис. | 3,3% | 35% | 20 | 17 | 6 352 | |
| 182 тис. | 2,2% | 46,3% | 82 | 82 | 2 215 | |
| 169 тис. | 2,1% | 70% | 20 | 20 | 8 470 | |
| 168 тис. | 2% | 41,2% | 51 | 33 | 3 297 | |
| 158 тис. | 1,9% | 37,5% | 32 | 32 | 4 943 | |
| 134 тис. | 1,6% | 47,8% | 23 | 23 | 5 840 | |
| 112 тис. | 1,4% | 33,3% | 6 | 4 | 18,6 тис. | |
| 93,4 тис. | 1,1% | 41,9% | 86 | 86 | 1 086 | |
| 91,3 тис. | 1,1% | 50% | 8 | 6 | 6 551 | |
| 84 тис. | 1% | 34,8% | 23 | 23 | 3 650 | |
| 65,7 тис. | 0,8% | 40% | 30 | 30 | 2 189 | |
| 15,4 тис. | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 15,4 тис. | |
| 58,9 тис. | 0,7% | 9,1% | 11 | 11 | 5 356 |
Parry 0 · Multi-Hit 359
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Divine Auldor | 6,52 млн | 79,2% | 45,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,71 млн | 20,8% | 45,7% | Вбито 5 |
DPS за 5 сПік 112 тис. · середнє 40,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurНе вбито | Divine AuldorБій 2:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| HamelinYustiel | Боса не вбито, тому DPS немає | 52 498 | 24 241 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RAIZEzYustiel | Боса не вбито, тому DPS немає | 47 725 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VireliaYustiel | Боса не вбито, тому DPS немає | 45 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YedDVaizel | Боса не вбито, тому DPS немає | 42 171 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TRIXIEzYustiel | Боса не вбито, тому DPS немає | 37 161 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HamelinYustiel | – | 194 822 | 2 944 | 70 462 | 91 932 | 1 | 2 |
| RAIZEzYustiel | – | 182 693 | 2 930 | 79 977 | 143 350 | 0 | 3 |
| VireliaYustiel | – | 198 528 | 2 936 | 149 049 | 94 964 | 1 | 0 |
| YedDVaizel | – | 208 512 | 3 459 | 124 586 | 175 731 | 0 | 1 |
| TRIXIEzYustiel | – | 168 455 | 2 789 | 6 854 | 11 810 | 0 | 1 |