Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:01
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,2 тис. · 17,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:48
11,2 тис.DPSШкода 2,64 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 740Середній DPS
11,2 тис.DPS лічильника
2,64 млнШкода
61HPS
18,5 тис.Лікування
89%Надлишкове лікування
29,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 072Удари
38,8%Critical Hit
31,7%Частка призваних істот
3:48Активний час
3:54Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit38,8%
Втрачений час2,6%
Back Attack Hits50,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,6%
Parry0
Double Hits3,5%
Найбільше шкоди під ефектом
73,3%Element Unification
65,5%Spirit's Descent
60%Experienced Counterstrike
Ключові навички36,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 47%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 448 тис. | 17% | 37,6% | 125 | 114 | 3 583 | |
| 334 тис. | 12,7% | 36,8% | 19 | 16 | 17,6 тис. | |
| 181 тис. | 6,8% | 44,2% | 77 | 77 | 2 346 | |
| 150 тис. | 5,7% | 44,4% | 18 | 18 | 8 336 | |
| 148 тис. | 5,6% | 33,3% | 21 | 21 | 7 051 | |
| 144 тис. | 5,5% | 28,6% | 35 | 32 | 4 113 | |
| 123 тис. | 4,7% | 42,9% | 21 | 20 | 5 855 | |
| 118 тис. | 4,5% | 35,3% | 85 | 72 | 1 393 | |
| 118 тис. | 4,5% | 35,9% | 128 | 128 | 925 | |
| 99,4 тис. | 3,8% | 20% | 15 | 15 | 3 553 | |
| 98,3 тис. | 3,7% | 84,2% | 76 | 38 | 1 294 | |
| 84,6 тис. | 3,2% | 25,6% | 86 | 86 | 984 | |
| 80,2 тис. | 3% | 26,2% | 61 | 34 | 1 012 | |
| 80 тис. | 3% | 40,9% | 22 | 22 | 3 637 | |
| 77,4 тис. | 2,9% | 29,4% | 34 | 34 | 2 276 | |
| 77,3 тис. | 2,9% | 42,9% | 28 | 28 | 2 762 | |
| 63,9 тис. | 2,4% | 32,1% | 53 | 53 | 1 206 | |
| 61,4 тис. | 2,3% | 39,3% | 56 | 56 | 1 096 | |
| 51,9 тис. | 2% | 32,3% | 65 | 65 | 799 | |
| 33,4 тис. | 1,3% | 58,3% | 24 | 24 | 1 391 | |
| 30,9 тис. | 1,2% | 41,7% | 12 | 5 | 2 573 | |
| 29,2 тис. | 1,1% | 33,3% | 6 | 6 | 4 873 | |
| 4 842 | 0,2% | 20% | 5 | 3 | 968 |
Parry 0 · Multi-Hit 232
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,10 млн | 41,8% | 39,3% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 741 тис. | 28,1% | 42,1% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 514 тис. | 19,5% | 31,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 280 тис. | 10,6% | 43,7% | Вбито 5 |
DPS за 5 сПік 25,9 тис. · середнє 11,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:02 | Enhanced HarconБій 1:01 | Ultimate BerkБій 1:51 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NykxxAriel | 19 823 | 21 819 | 14 116 | 13 743 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mimiMaouYustiel | 12 215 | 13 801 | 10 029 | 9 031 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| VervainSiel | 11 865 | 12 941 | 9 911 | 8 740 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 超级杯Hadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 665 | 3 560 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PawpawSiel | 20 163 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 514 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.