Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:08
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,7 тис. · 36,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:02
21,6 тис.DPSШкода 7,99 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,3 тис.Середній DPS
17,5 тис.DPS лічильника
5,51 млнШкода
60HPS
29,6 тис.Лікування
80,8%Надлишкове лікування
19,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 511Удари
46,8%Critical Hit
38,4%Частка призваних істот
3:34Активний час
5:14Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,9%
Втрачений час17,9%
Back Attack Hits60,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,1%
Parryнемає
Double Hits7,6%
Найбільше шкоди під ефектом
67,2%Element Unification
65,7%All Element Boost
58,4%Light of Regeneration
Ключові навички37,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 54,8% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,19 млн | 14,9% | 44,1% | 93 | щонайменше 77 | 12,8 тис. | |
| 1,14 млн | 14,3% | 39,3% | 280 | щонайменше 275 | 4 082 | |
| 670 тис. | 8,4% | 48,1% | 189 | щонайменше 120 | 3 543 | |
| 664 тис. | 8,3% | 55,4% | 65 | щонайменше 64 | 10,2 тис. | |
| 503 тис. | 6,3% | 34,9% | 83 | щонайменше 68 | 5 921 | |
| 367 тис. | 4,6% | 53,8% | 39 | щонайменше 38 | 4 135 | |
| 359 тис. | 4,5% | 47,5% | 181 | щонайменше 179 | 1 981 | |
| 349 тис. | 4,4% | 55,1% | 118 | щонайменше 116 | 2 959 | |
| 338 тис. | 4,2% | 46,7% | 137 | щонайменше 135 | 2 468 | |
| 300 тис. | 3,8% | 40,7% | 27 | щонайменше 26 | 11,1 тис. | |
| 264 тис. | 3,3% | 38,9% | 72 | щонайменше 35 | 3 661 | |
| 256 тис. | 3,2% | 45,2% | 31 | щонайменше 30 | 8 259 | |
| 247 тис. | 3,1% | 50,3% | 163 | щонайменше 162 | 1 514 | |
| 207 тис. | 2,6% | 49,3% | 71 | щонайменше 70 | 2 911 | |
| 187 тис. | 2,3% | 53% | 200 | щонайменше 197 | 935 | |
| 163 тис. | 2% | 41,2% | 51 | щонайменше 51 | 3 191 | |
| 150 тис. | 1,9% | 45,3% | 106 | щонайменше 90 | 1 419 | |
| 149 тис. | 1,9% | 40% | 40 | щонайменше 39 | 3 736 | |
| 127 тис. | 1,6% | 30,9% | 55 | щонайменше 53 | 2 311 | |
| 71,9 тис. | 0,9% | 42,9% | 56 | щонайменше 54 | 1 285 | |
| 60,2 тис. | 0,8% | 57,1% | 7 | щонайменше 7 | 3 930 | |
| 55,3 тис. | 0,7% | 54,8% | 42 | щонайменше 41 | 1 317 | |
| 50,4 тис. | 0,6% | 30% | 20 | щонайменше 20 | 2 518 | |
| 34,3 тис. | 0,4% | 100% | 4 | щонайменше 3 | 8 573 | |
| 26,1 тис. | 0,3% | 35,7% | 28 | щонайменше 28 | 932 | |
| 7 254 | 0,1% | 40% | 5 | щонайменше 5 | 1 451 | |
| 6 745 | 0,1% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 6 745 | |
| 45,1 тис. | 0,6% | 30% | 10 | щонайменше 10 | 4 509 |
Parry немає · Multi-Hit 580. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,07 млн | 51% | 48% | Вбито на 2:53 | |
| 2,78 млн | 34,9% | 41,9% | Вбито на 1:40 | |
| 1,12 млн | 14% | 47,6% | Вбито на 1:34 | |
Urugugu Slayer | 14,4 тис. | 0,2% | 50% | Вбито на 0:16 |
DPS за 5 сПік 49,6 тис. · середнє 21,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:34 | Judge UrahumБій 1:41 | Divine AuldorБій 2:52 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BlackrikuEreshkigal | 16 169 | 12 140 | 9 664 | 9 083 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ScudyTwink2Ereshkigal | 20 143 | 2 302 | 11 827 | 8 095 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshyEreshkigal | 9 241 | 8 506 | 7 261 | 6 132 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| Gameur22Hadala | 7 380 | 5 751 | 4 838 | 4 340 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PoppiEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 27 526 | 23 541 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BlackrikuEreshkigal | – | 75 260 | 1 540 | 79 137 | 202 430 | 0 | 1 |
| ScudyTwink2Ereshkigal | – | 84 345 | 1 518 | 137 193 | 208 708 | 0 | 2 |
| AshyEreshkigal | – | 57 063 | 1 429 | 281 722 | 18 868 | 0 | 1 |
| Gameur22Hadala | – | 81 899 | 1 911 | 136 797 | 327 445 | 2 | 3 |
| PoppiEreshkigal | – | 100 179 | 2 187 | 29 565 | 19 427 | 0 | 0 |