Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:22
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21 тис. · 26,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:03
21 тис.DPSШкода 2,70 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
13,7 тис.Середній DPS
20,8 тис.DPS лічильника
2,77 млнШкода
77HPS
15,6 тис.Лікування
80,4%Надлишкове лікування
10,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
805Удари
46%Critical Hit
43,9%Частка призваних істот
2:06Активний час
2:13Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit46%
Втрачений час4,2%
Back Attack Hits21,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,7%
Parryнемає
Double Hits6,4%
Найбільше шкоди під ефектом
59,6%Sprint Mantra
59,1%Spirit's Descent
59%Element Unification
Ключові навички41,1% шкоди
15,3%Spiritmaster Weapon Equip
13,8%Combustion
11,9%Elemental Fusion
Critical Hit: частка шкоди 53,5% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 413 тис. | 15,3% | 53,1% | 49 | 29 | 8 434 | |
| 374 тис. | 13,8% | 40,9% | 93 | 77 | 4 020 | |
| 323 тис. | 11,9% | 34,5% | 29 | 29 | 11,1 тис. | |
| 238 тис. | 8,8% | 45,5% | 33 | 25 | 7 224 | |
| 178 тис. | 6,6% | 37,7% | 53 | 44 | 3 361 | |
| 155 тис. | 5,7% | 49,2% | 128 | 119 | 1 212 | |
| 139 тис. | 5,1% | 59,6% | 57 | 57 | 2 436 | |
| 138 тис. | 5,1% | 26,7% | 15 | 14 | 3 315 | |
| 94,6 тис. | 3,5% | 60% | 10 | 10 | 9 462 | |
| 82,5 тис. | 3,1% | 38,5% | 26 | 13 | 3 175 | |
| 75,4 тис. | 2,8% | 28,9% | 38 | 38 | 1 984 | |
| 75,1 тис. | 2,8% | 45,5% | 11 | 11 | 6 831 | |
| 58,1 тис. | 2,1% | 52,7% | 74 | 74 | 785 | |
| 53,7 тис. | 2% | 42,9% | 14 | 6 | 3 835 | |
| 49,5 тис. | 1,8% | 75% | 4 | 4 | 12,4 тис. | |
| 45,9 тис. | 1,7% | 50% | 14 | 14 | 3 278 | |
| 35,2 тис. | 1,3% | 5,6% | 18 | 18 | 1 955 | |
| 33,7 тис. | 1,2% | 55,6% | 9 | 9 | 3 749 | |
| 32 тис. | 1,2% | 44% | 50 | 50 | 640 | |
| 29,2 тис. | 1,1% | 0% | 4 | 4 | 2 716 | |
| 26 тис. | 1% | 95,8% | 24 | 9 | 1 085 | |
| 26 тис. | 1% | 25% | 4 | 4 | 6 508 | |
| 15,7 тис. | 0,6% | 33,3% | 18 | 18 | 874 | |
| 12,8 тис. | 0,5% | 62,5% | 8 | 8 | 1 606 |
Parry немає · Multi-Hit 177. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,21 млн | 44,6% | 50% | Вбито на 1:06 | |
| 670 тис. | 24,8% | 38,2% | Вбито на 0:29 | |
| 566 тис. | 20,9% | 42,4% | Вбито на 0:33 | |
Krao Mutant | 180 тис. | 6,7% | 60% | Вбито 4 |
Enhanced Krao Test Subject | 81,7 тис. | 3% | 46,4% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 44 тис. · середнє 21 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:31 | Enhanced HarconБій 0:31 | Ultimate BerkБій 1:06 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| trdghYustiel | 23 652 | 29 688 | 19 062 | 14 676 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mimiiMaouYustiel | 26 638 | 20 976 | 18 284 | 13 653 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MachikoNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 341 | 19 033 | 9 014 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZerøVaizel | Приховано до перевірки | 54 372 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lssyyNezekan | 17 496 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| trdghYustiel | – | 66 760 | 1 216 | 8 996 | 17 491 | 0 | 1 |
| mimiiMaouYustiel | – | 70 126 | 1 417 | 15 638 | 10 636 | 0 | 3 |
| MachikoNezekan | – | 86 248 | 1 668 | 35 715 | 8 648 | 0 | 1 |
| ZerøVaizel | – | 115 624 | 2 108 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| lssyyNezekan | – | 62 831 | 1 205 | 18 001 | 111 016 | 1 | 2 |