Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:52
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,7 тис. · 20,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:37
17,7 тис.DPSШкода 3,04 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,1 тис.Середній DPS
17,7 тис.DPS лічильника
3,04 млнШкода
70HPS
16,4 тис.Лікування
87,1%Надлишкове лікування
9 734Отримана шкода
0Смерті
1 027Удари
39,4%Critical Hit
38,6%Частка призваних істот
2:37Активний час
2:51Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,4%
Втрачений час8,5%
Back Attack Hits42,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,5%
Parryнемає
Double Hits3,4%
Найбільше шкоди під ефектом
67%Sprint Mantra
67%Undefeated Mantra
66,1%Element Unification
Ключові навички38,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 47,7% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 448 тис. | 14,7% | 33,3% | 156 | 137 | 2 874 | |
| 391 тис. | 12,9% | 36,6% | 41 | 35 | 9 539 | |
| 321 тис. | 10,6% | 43,1% | 102 | 78 | 3 150 | |
| 277 тис. | 9,1% | 41,9% | 43 | 34 | 6 442 | |
| 256 тис. | 8,4% | 44,4% | 45 | 28 | 5 692 | |
| 138 тис. | 4,6% | 47,8% | 23 | 19 | 3 538 | |
| 131 тис. | 4,3% | 36,8% | 57 | 57 | 2 302 | |
| 126 тис. | 4,1% | 39,3% | 61 | 61 | 2 065 | |
| 119 тис. | 3,9% | 38% | 108 | 102 | 1 104 | |
| 117 тис. | 3,8% | 43,2% | 37 | 18 | 3 151 | |
| 103 тис. | 3,4% | 36,4% | 11 | 11 | 9 370 | |
| 93,6 тис. | 3,1% | 35,7% | 14 | 14 | 6 685 | |
| 91 тис. | 3% | 40,8% | 76 | 76 | 1 197 | |
| 86,5 тис. | 2,8% | 39,8% | 98 | 98 | 883 | |
| 56,1 тис. | 1,8% | 30,8% | 26 | 26 | 2 158 | |
| 50,5 тис. | 1,7% | 27,6% | 29 | 29 | 1 741 | |
| 37,6 тис. | 1,2% | 30,8% | 13 | 13 | 2 892 | |
| 36,2 тис. | 1,2% | 75% | 4 | 4 | 4 283 | |
| 33,4 тис. | 1,1% | 42,9% | 14 | 14 | 2 382 | |
| 30,1 тис. | 1% | 50% | 6 | 6 | 5 024 | |
| 29,6 тис. | 1% | 44,4% | 18 | 18 | 1 643 | |
| 22,4 тис. | 0,7% | 63,2% | 19 | 19 | 1 177 | |
| 18,4 тис. | 0,6% | 25% | 4 | 4 | 4 611 | |
| 15,7 тис. | 0,5% | 50% | 20 | 20 | 787 | |
| 6 355 | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 6 355 | |
| 6 296 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 6 296 |
Parry немає · Multi-Hit 205. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,04 млн | 34,2% | 37,8% | Вбито на 1:23 | |
| 892 тис. | 29,3% | 42,5% | Вбито на 0:45 | |
| 873 тис. | 28,7% | 37% | Вбито на 0:43 | |
Krao Mutant | 168 тис. | 5,5% | 44,2% | Вбито 5 |
Enhanced Krao Test Subject | 69,4 тис. | 2,3% | 52,9% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 41,1 тис. · середнє 17,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:43 | Enhanced HarconБій 0:45 | Ultimate BerkБій 1:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KIWIIAriel | 33 623 | 28 170 | 24 959 | 20 704 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miimiMaouYustiel | 26 437 | 26 773 | 13 760 | 15 087 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| XIAORIZIZikel | 24 558 | 20 545 | 12 547 | 13 089 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChitoseVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 675 | 8 445 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DAVeeeeLumiel | 14 421 | 10 743 | 7 173 | 7 360 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.