Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:52
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 28 тис. · 32% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:50
28 тис.DPSШкода 4,81 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
20,7 тис.Середній DPS
28 тис.DPS лічильника
4,81 млнШкода
117HPS
27,3 тис.Лікування
84,2%Надлишкове лікування
16,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 409Удари
30,4%Critical Hit
35,4%Частка призваних істот
2:50Активний час
2:51Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit30,4%
Втрачений час0,7%
Back Attack Hits47%
Частка влучань98,4%
Perfect Hits15%
Parry22
Double Hits4%
Найбільше шкоди під ефектом
69,1%Element Unification
69,1%Sprint Mantra
69,1%Undefeated Mantra
Ключові навички44,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,8% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 980 тис. | 20,4% | 34,6% | 81 | 66 | 12,1 тис. | 1 | |
| 648 тис. | 13,5% | 28% | 182 | 160 | 3 562 | 1 | |
| 526 тис. | 10,9% | 27,3% | 165 | 112 | 3 186 | 5 | |
| 380 тис. | 7,9% | 33% | 91 | 45 | 4 172 | немає | |
| 263 тис. | 5,5% | 37,5% | 80 | 34 | 3 289 | немає | |
| 239 тис. | 5% | 37,5% | 32 | 27 | 7 463 | немає | |
| 205 тис. | 4,3% | 25% | 24 | 24 | 8 534 | 1 | |
| 180 тис. | 3,7% | 37% | 27 | 23 | 3 667 | немає | |
| 172 тис. | 3,6% | 34,8% | 23 | 23 | 7 468 | немає | |
| 159 тис. | 3,3% | 24,4% | 78 | 78 | 2 040 | 1 | |
| 158 тис. | 3,3% | 41,3% | 63 | 63 | 2 504 | 2 | |
| 155 тис. | 3,2% | 28,7% | 101 | 101 | 1 534 | 2 | |
| 118 тис. | 2,5% | 31,9% | 113 | 113 | 1 045 | 1 | |
| 100 тис. | 2,1% | 26,4% | 87 | 79 | 1 153 | 2 | |
| 98,4 тис. | 2% | 36,1% | 36 | 36 | 2 732 | 2 | |
| 89,3 тис. | 1,9% | 29% | 31 | 31 | 2 880 | немає | |
| 87,7 тис. | 1,8% | 29,6% | 54 | 54 | 1 624 | 2 | |
| 71,6 тис. | 1,5% | 16,7% | 24 | 24 | 2 983 | 1 | |
| 48,7 тис. | 1% | 20,7% | 29 | 29 | 1 678 | 1 | |
| 41,1 тис. | 0,9% | 30,8% | 39 | 39 | 1 054 | немає | |
| 32,3 тис. | 0,7% | 33,3% | 6 | 6 | 5 378 | немає | |
| 25,6 тис. | 0,5% | 40% | 5 | 5 | 3 549 | немає | |
| 12,7 тис. | 0,3% | 0% | 2 | 2 | 6 355 | немає | |
| 5 967 | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 5 967 | немає | |
| 5 237 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 5 237 | немає | |
| 4 212 | 0,1% | 33,3% | 12 | 11 | 351 | немає | |
| 6 755 | 0,1% | 27,3% | 22 | 21 | 307 | немає |
Parry 22 · Multi-Hit 295. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,07 млн | 43% | 30,7% | Вбито на 1:23 | |
| 1,24 млн | 25,8% | 25,5% | Вбито на 0:43 | |
| 1,15 млн | 23,9% | 30,1% | Вбито на 0:45 | |
Krao Mutant | 265 тис. | 5,5% | 55,9% | Вбито 5 |
Enhanced Krao Test Subject | 82,8 тис. | 1,7% | 39,1% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 52 тис. · середнє 28 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:43 | Enhanced HarconБій 0:45 | Ultimate BerkБій 1:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KIWIIAriel | 33 623 | 28 170 | 24 959 | 20 704 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miimiMaouYustiel | 26 437 | 26 773 | 13 760 | 15 087 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| XIAORIZIZikel | 24 558 | 20 545 | 12 547 | 13 089 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChitoseVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 675 | 8 445 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DAVeeeeLumiel | 14 421 | 10 743 | 7 173 | 7 360 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.