Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:27
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,6 тис. · 23,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:26
22,5 тис.DPSШкода 3,42 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,5 тис.Середній DPS
22,6 тис.DPS лічильника
3,42 млнШкода
114HPS
23,8 тис.Лікування
85,2%Надлишкове лікування
87,8 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 085Удари
47%Critical Hit
37,1%Частка призваних істот
2:26Активний час
2:31Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit47%
Втрачений час3,2%
Back Attack Hits43,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,4%
Parryнемає
Double Hits6%
Найбільше шкоди під ефектом
68,2%Speed Scroll
67,5%Courage Scroll
67,4%Benediction Scroll
Ключові навички34,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 485 тис. | 14,2% | 65,2% | 23 | 23 | 21,1 тис. | |
| 443 тис. | 12,9% | 42,7% | 110 | 105 | 4 028 | |
| 263 тис. | 7,7% | 42,3% | 78 | 54 | 3 373 | |
| 257 тис. | 7,5% | 38,5% | 39 | 34 | 6 579 | |
| 218 тис. | 6,4% | 42,4% | 33 | 27 | 6 607 | |
| 168 тис. | 4,9% | 52,1% | 71 | 71 | 2 365 | |
| 163 тис. | 4,7% | 42,9% | 14 | 14 | 11,6 тис. | |
| 146 тис. | 4,3% | 45,5% | 112 | 106 | 1 302 | |
| 140 тис. | 4,1% | 31,6% | 19 | 16 | 3 370 | |
| 131 тис. | 3,8% | 41,9% | 43 | 21 | 3 037 | |
| 122 тис. | 3,6% | 45,8% | 59 | 59 | 2 070 | |
| 106 тис. | 3,1% | 44,3% | 79 | 79 | 1 347 | |
| 104 тис. | 3% | 47,2% | 36 | 36 | 2 879 | |
| 102 тис. | 3% | 49% | 100 | 100 | 1 019 | |
| 101 тис. | 3% | 46,7% | 15 | 15 | 6 761 | |
| 93,6 тис. | 2,7% | 36% | 25 | 25 | 3 745 | |
| 84,7 тис. | 2,5% | 42,9% | 28 | 28 | 3 024 | |
| 61,5 тис. | 1,8% | 48,3% | 29 | 29 | 2 119 | |
| 55,5 тис. | 1,6% | 96,7% | 60 | 29 | 925 | |
| 54 тис. | 1,6% | 32,1% | 56 | 47 | 965 | |
| 32,7 тис. | 1% | 55,6% | 27 | 27 | 1 212 | |
| 30,7 тис. | 0,9% | 25% | 4 | 4 | 2 899 | |
| 11,7 тис. | 0,3% | 100% | 2 | 2 | 5 845 | |
| 10,7 тис. | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 5 349 | |
| 9 517 | 0,3% | 0% | 5 | 5 | 1 903 | |
| 8 407 | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 4 204 | |
| 20,2 тис. | 0,6% | 14,3% | 14 | 14 | 1 443 |
Parry немає · Multi-Hit 237. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,45 млн | 42,4% | 46,6% | Вбито на 1:18 | |
| 1,03 млн | 30,1% | 46% | Вбито на 0:41 | |
| 819 тис. | 23,9% | 50,2% | Вбито на 0:31 | |
Krao Mutant | 48,3 тис. | 1,4% | 50% | Вбито на 0:08 |
Enhanced Krao Test Subject | 42 тис. | 1,2% | 30% | Вбито на 0:17 |
Krao Magic Test Subject | 30,8 тис. | 0,9% | 30% | Вбито на 0:26 |
DPS за 5 сПік 38,9 тис. · середнє 22,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:41 | Enhanced HarconБій 0:32 | Ultimate BerkБій 1:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FuashYustiel | 27 791 | 25 546 | 18 536 | 16 466 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ほりでい炭酸水Marchutan | 29 136 | 27 927 | 15 452 | 15 938 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 風は強く吹いているNemon | 21 164 | 19 173 | 16 167 | 13 269 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miiimiiMaouYustiel | 19 545 | 15 138 | 12 916 | 11 099 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| nyangNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 758 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FuashYustiel | – | 75 836 | 1 526 | 23 844 | 87 760 | 1 | 2 |
| ほりでい炭酸水Marchutan | – | 69 393 | 1 205 | 31 376 | 218 111 | 3 | 1 |
| 風は強く吹いているNemon | – | 68 087 | 1 148 | 4 955 | 6 883 | 0 | 2 |
| miiimiiMaouYustiel | – | 63 127 | 1 220 | 30 501 | 75 037 | 0 | 2 |
| nyangNania | – | 72 892 | 1 374 | 43 254 | 27 260 | 0 | 3 |