Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:09
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,1 тис. · 28% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:20
24,1 тис.DPSШкода 9,80 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
20 тис.Середній DPS
24,1 тис.DPS лічильника
9,80 млнШкода
202HPS
99,3 тис.Лікування
56,1%Надлишкове лікування
10,2 тис.Щити
259 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 355Удари
34,7%Critical Hit
6:20Активний час
6:45Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,7%
Втрачений час6,3%
Back Attack Hits19,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,8%
Parry0
Double Hits8,6%
Ключові навички58,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,8% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,51 млн | 35,8% | 100% | 238 | 238 | 14,7 тис. | |
| 1,51 млн | 15,4% | 100% | 16 | 15 | 94,3 тис. | |
| 718 тис. | 7,3% | 23,7% | 114 | 104 | 6 303 | |
| 649 тис. | 6,6% | 22,8% | 127 | 112 | 5 109 | |
| 618 тис. | 6,3% | 9,5% | 21 | 21 | 29,4 тис. | |
| 538 тис. | 5,5% | 19,7% | 132 | 113 | 4 076 | |
| 512 тис. | 5,2% | 19% | 84 | 72 | 6 093 | |
| 473 тис. | 4,8% | 18,2% | 280 | 133 | 1 688 | |
| 398 тис. | 4,1% | 10,3% | 39 | 31 | 10,2 тис. | |
| 383 тис. | 3,9% | 17,6% | 51 | 42 | 7 518 | |
| 282 тис. | 2,9% | 19,6% | 214 | 214 | 1 318 | |
| 110 тис. | 1,1% | 30% | 10 | 10 | 11 тис. | |
| 55,9 тис. | 0,6% | 33,3% | 12 | 12 | 4 660 | |
| 45,1 тис. | 0,5% | 17,6% | 17 | 17 | 2 651 |
Parry 0 · Multi-Hit 537
DPS за 5 сПік 69,6 тис. · середнє 24,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 2:01 | Black Smoke MuruteБій 1:20 | Kromede's DesireБій 3:25 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MirabellaEreshkigal | 13 852 | 10 976 | 10 218 | 9 516 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ReikonEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 561 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AnnatarEreshkigal | 31 371 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 407 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BalbossEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 941 | 16 092 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MileyEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 223 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MirabellaEreshkigal | – | 109 101 | 2 223 | 407 301 | 280 953 | 0 | 5 |
| ReikonEreshkigal | – | 112 499 | 2 210 | 25 248 | 149 785 | 0 | 11 |
| AnnatarEreshkigal | – | 103 487 | 2 291 | 99 345 | 258 551 | 0 | 8 |
| BalbossEreshkigal | – | 106 145 | 2 137 | 138 214 | 259 892 | 0 | 3 |
| MileyEreshkigal | – | 97 210 | 2 100 | 547 739 | 267 160 | 0 | 7 |