Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:51
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,1 тис. · 27,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:26
27,1 тис.DPSШкода 9,14 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
22,2 тис.Середній DPS
27,1 тис.DPS лічильника
9,14 млнШкода
171HPS
70,5 тис.Лікування
64,9%Надлишкове лікування
234 тис.Отримана шкода
0Смерті
3 190Удари
75,9%Critical Hit
5:26Активний час
5:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit75,9%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits95,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,9%
Parry0
Double Hits7,5%
Ключові навички50,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,9% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,49 млн | 27,2% | 54,6% | 392 | 214 | 6 352 | |
| 1,36 млн | 14,9% | 44,3% | 79 | 51 | 17,2 тис. | |
| 749 тис. | 8,2% | 100% | 565 | 102 | 1 326 | |
| 659 тис. | 7,2% | 100% | 441 | 133 | 1 494 | |
| 602 тис. | 6,6% | 100% | 298 | 96 | 2 021 | |
| 410 тис. | 4,5% | 56,6% | 76 | 69 | 5 394 | |
| 390 тис. | 4,3% | 68,8% | 80 | 76 | 4 870 | |
| 385 тис. | 4,2% | 58,4% | 154 | 82 | 2 499 | |
| 328 тис. | 3,6% | 52,1% | 144 | 144 | 2 275 | |
| 285 тис. | 3,1% | 63,4% | 134 | 134 | 2 128 | |
| 264 тис. | 2,9% | 58,3% | 451 | 283 | 586 | |
| 245 тис. | 2,7% | 57,5% | 113 | 113 | 2 170 | |
| 208 тис. | 2,3% | 39,1% | 23 | 21 | 9 036 | |
| 203 тис. | 2,2% | 99,2% | 120 | 55 | 1 695 | |
| 166 тис. | 1,8% | 41,7% | 12 | 8 | 13,8 тис. | |
| 110 тис. | 1,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 98,2 тис. | 1,1% | 58,3% | 12 | 8 | 8 184 | |
| 93,2 тис. | 1% | 54,2% | 72 | 72 | 1 294 | |
| 76,5 тис. | 0,8% | 56,3% | 16 | 14 | 4 780 | |
| 20,9 тис. | 0,2% | 50% | 8 | 4 | 2 610 |
Parry 0 · Multi-Hit 1 078
DPS за 5 сПік 85,6 тис. · середнє 27,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:18 | Black Smoke MuruteБій 1:11 | Kromede's DesireБій 3:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| УблюдокTriniel | 28 283 | 33 373 | 24 134 | 22 216 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RellexxTriniel | 31 723 | 26 667 | 18 248 | 19 012 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 27 377 | 22 989 | 15 639 | 16 353 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SharmeseGLADTriniel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 787 | 21 210 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YupsC3Lumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 605 | 5 053 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| УблюдокTriniel | – | 111 180 | 2 326 | 70 529 | 233 879 | 0 | 9 |
| RellexxTriniel | – | 91 847 | 2 121 | 361 387 | 337 316 | 1 | 13 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 179 | 96 642 | 234 053 | 0 | 8 |
| SharmeseGLADTriniel | – | 98 030 | 2 115 | 172 442 | 352 502 | 0 | 7 |
| YupsC3Lumiel | – | 87 198 | 2 145 | 492 070 | 91 350 | 0 | 5 |