Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:27
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 8 331 · 4,9% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 1:51
8 327DPSШкода 1,61 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 010Середній DPS
8 331DPS лічильника
1,61 млнШкода
121HPS
32,5 тис.Лікування
70,4%Надлишкове лікування
50,6 тис.Щити
96,3 тис.Отримана шкода
1Смерті
321Удари
38,3%Critical Hit
1:51Активний час
3:13Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit38,3%
Втрачений час42,4%
Back Attack Hits34%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,7%
Parry0
Double Hits12,5%
Найбільше шкоди під ефектом
97,8%Undefeated Mantra
95,1%Insignia
92,4%Earth Punishment
Ключові навички52,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 43,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 426 тис. | 26,5% | 28,6% | 7 | 6 | 60,9 тис. | |
| 220 тис. | 13,6% | 28,6% | 7 | 7 | 31,4 тис. | |
| 202 тис. | 12,5% | 100% | 14 | 14 | 14,4 тис. | |
| 177 тис. | 11% | 17,9% | 28 | 24 | 6 334 | |
| 155 тис. | 9,6% | 5,1% | 99 | 60 | 1 561 | |
| 135 тис. | 8,4% | 96,3% | 82 | 39 | 1 646 | |
| 71,7 тис. | 4,5% | 28,6% | 7 | 7 | 10,2 тис. | |
| 68,3 тис. | 4,2% | 25% | 52 | 52 | 1 313 | |
| 50 тис. | 3,1% | 12,5% | 8 | 8 | 6 252 | |
| 42,9 тис. | 2,7% | 0% | 5 | 5 | 8 575 | |
| 38,6 тис. | 2,4% | 0% | 4 | 4 | 9 660 | |
| 13,3 тис. | 0,8% | 0% | 5 | 5 | 2 663 | |
| 10 тис. | 0,6% | 0% | 3 | 3 | 3 340 |
Parry 0 · Multi-Hit 83
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 1,05 млн | 65,3% | 43% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 440 тис. | 27,4% | 33,3% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 40 тис. | 2,5% | 25% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 78,4 тис. | 4,9% | 16,7% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 51,2 тис. · середнє 8 327 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:41 | Black Smoke MuruteБій 0:44 | Kromede's DesireБій 1:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 59 982 | 49 572 | 36 938 | 32 354 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AtiHanmaYustiel | 50 268 | 37 223 | 28 075 | 25 249 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mag1sTeerNAtiel | 43 995 | 36 363 | 29 781 | 24 807 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ÐraessaKromede | 12 366 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 803 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkysBaba | 53 338 | 62 357 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 687 | 345 825 | 66 731 | 0 | 10 |
| AtiHanmaYustiel | – | 126 290 | 2 424 | 41 863 | 157 535 | 0 | 2 |
| mag1sTeerNAtiel | – | 137 821 | 2 510 | 15 513 | 62 867 | 0 | 6 |
| ÐraessaKromede | – | 102 749 | 2 171 | 32 516 | 96 321 | 1 | 3 |
| SkysBaba | – | 137 606 | 2 594 | 59 842 | 148 379 | 0 | 6 |