Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:34
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21 тис. · 22,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:21
21 тис.DPSШкода 4,34 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,8 тис.Середній DPS
21 тис.DPS лічильника
4,34 млнШкода
152HPS
41,7 тис.Лікування
9%Надлишкове лікування
85,5 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 290Удари
55,6%Critical Hit
3:21Активний час
3:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit55,6%
Втрачений час2,7%
Back Attack Hits95,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,3%
Parryнемає
Double Hits3,6%
Найбільше шкоди під ефектом
95,6%Sprint Mantra
95,6%Undefeated Mantra
92,7%Exploit Weakness
Ключові навички44,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 994 тис. | 22,9% | 43,2% | 162 | 84 | 6 138 | |
| 595 тис. | 13,7% | 46,9% | 32 | 22 | 18,6 тис. | |
| 342 тис. | 7,9% | 68,3% | 60 | 39 | 5 699 | |
| 267 тис. | 6,2% | 40,5% | 131 | 71 | 2 040 | |
| 264 тис. | 6,1% | 39,7% | 68 | 44 | 3 885 | |
| 236 тис. | 5,5% | 56,2% | 105 | 105 | 2 252 | |
| 211 тис. | 4,9% | 100% | 104 | 46 | 2 025 | |
| 206 тис. | 4,7% | 58,3% | 24 | 16 | 8 564 | |
| 155 тис. | 3,6% | 58,8% | 68 | 68 | 2 277 | |
| 146 тис. | 3,4% | 45,6% | 90 | 32 | 1 624 | |
| 142 тис. | 3,3% | 54,8% | 104 | 38 | 1 369 | |
| 124 тис. | 2,8% | 51% | 51 | 51 | 2 423 | |
| 114 тис. | 2,6% | 52,3% | 88 | 20 | 1 295 | |
| 84 тис. | 1,9% | 58,7% | 143 | 103 | 588 | |
| 80,5 тис. | 1,9% | 62,5% | 8 | 8 | 10,1 тис. | |
| 75,1 тис. | 1,7% | — | 0 | 0 | — | |
| 69,9 тис. | 1,6% | 62,5% | 8 | 8 | 8 736 | |
| 66,9 тис. | 1,5% | 64,3% | 14 | 11 | 4 780 | |
| 58,6 тис. | 1,4% | 100% | 4 | 3 | 14,6 тис. | |
| 45,5 тис. | 1% | 58,3% | 12 | 7 | 3 792 | |
| 34,6 тис. | 0,8% | 33,3% | 6 | 6 | 5 768 | |
| 25,9 тис. | 0,6% | 100% | 8 | 3 | 3 235 |
Parry немає · Multi-Hit 433. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,91 млн | 44% | 53,6% | Вбито на 1:46 | |
| 1,24 млн | 28,7% | 61,2% | Вбито на 0:49 | |
| 1,05 млн | 24,3% | 54,3% | Вбито на 0:51 | |
Urugugu Slayer | 67,2 тис. | 1,5% | 50% | Вбито на 0:12 |
| 44,8 тис. | 1% | 54,5% | Вбито на 0:06 | |
| 20 тис. | 0,5% | 33,3% | Вбито на 0:35 | |
Blazing Totem | 3 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 45,8 тис. · середнє 21 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:51 | Judge UrahumБій 0:49 | Divine AuldorБій 1:46 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | 28 649 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YangChenAtiel | 26 437 | 26 813 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LULUokNezekan | 27 605 | 25 714 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | 22 922 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| wilianNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 810 | 117 310 | 71 468 | 0 | 4 |
| YangChenAtiel | – | 86 290 | 1 551 | 49 238 | 66 446 | 0 | 9 |
| LULUokNezekan | – | 82 747 | 1 571 | 39 562 | 31 978 | 0 | 1 |
| МурчалкаIndnath | – | 96 505 | 1 681 | 41 707 | 85 486 | 0 | 7 |
| wilianNezekan | – | 84 226 | 1 458 | 26 551 | 24 552 | 0 | 0 |