Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:34
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,6 тис. · 23,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:22
21,6 тис.DPSШкода 4,47 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,3 тис.Середній DPS
21,6 тис.DPS лічильника
4,47 млнШкода
144HPS
39,6 тис.Лікування
73%Надлишкове лікування
32 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 292Удари
53,6%Critical Hit
34,9%Частка призваних істот
3:22Активний час
3:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,6%
Втрачений час2,3%
Back Attack Hits57,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,4%
Parryнемає
Double Hits8%
Найбільше шкоди під ефектом
67,9%Sprint Mantra
67,9%Undefeated Mantra
67,4%Element Unification
Ключові навички40,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 62,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 736 тис. | 16,5% | 45,8% | 59 | 53 | 12,5 тис. | |
| 611 тис. | 13,7% | 53,1% | 145 | 135 | 4 214 | |
| 462 тис. | 10,3% | 52,9% | 140 | 93 | 3 299 | |
| 330 тис. | 7,4% | 52,5% | 40 | 38 | 8 262 | |
| 290 тис. | 6,5% | 54,5% | 55 | 35 | 5 275 | |
| 250 тис. | 5,6% | 59,2% | 98 | 98 | 2 554 | |
| 228 тис. | 5,1% | 51,7% | 29 | 26 | 3 650 | |
| 175 тис. | 3,9% | 42,1% | 19 | 19 | 9 206 | |
| 165 тис. | 3,7% | 59,6% | 52 | 18 | 3 176 | |
| 137 тис. | 3,1% | 46% | 63 | 63 | 2 181 | |
| 133 тис. | 3% | 55,6% | 18 | 18 | 7 367 | |
| 132 тис. | 3% | 55% | 111 | 104 | 1 190 | |
| 132 тис. | 2,9% | 64,4% | 101 | 101 | 1 306 | |
| 107 тис. | 2,4% | 47,6% | 42 | 42 | 2 550 | |
| 101 тис. | 2,3% | 50% | 32 | 32 | 3 158 | |
| 86,7 тис. | 1,9% | 51,6% | 122 | 122 | 711 | |
| 83,6 тис. | 1,9% | 41,7% | 24 | 24 | 3 485 | |
| 78,5 тис. | 1,8% | 52,9% | 34 | 34 | 2 308 | |
| 55 тис. | 1,2% | 50% | 8 | 6 | 6 869 | |
| 42,6 тис. | 1% | 52,4% | 42 | 42 | 1 014 | |
| 37,9 тис. | 0,8% | 59,1% | 22 | 22 | 1 722 | |
| 36,1 тис. | 0,8% | 25% | 4 | 4 | 9 020 | |
| 35,7 тис. | 0,8% | 40% | 5 | 4 | 3 100 | |
| 24,9 тис. | 0,6% | 57,1% | 21 | 21 | 1 184 | |
| 3 372 | 0,1% | 100% | 6 | 6 | 562 |
Parry немає · Multi-Hit 306. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,78 млн | 39,9% | 55,5% | Вбито на 1:46 | |
| 1,27 млн | 28,4% | 51,8% | Вбито на 0:51 | |
| 1,26 млн | 28,2% | 53,4% | Вбито на 0:49 | |
Urugugu Slayer | 54,5 тис. | 1,2% | 50% | Вбито на 0:12 |
| 53,1 тис. | 1,2% | 46,2% | Вбито на 0:06 | |
| 49,6 тис. | 1,1% | 53,3% | Вбито на 0:35 | |
Blazing Totem | 3 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 45,3 тис. · середнє 21,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:51 | Judge UrahumБій 0:49 | Divine AuldorБій 1:46 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | 28 649 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YangChenAtiel | 26 437 | 26 813 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LULUokNezekan | 27 605 | 25 714 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| МурчалкаIndnath | 22 922 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| wilianNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 810 | 117 310 | 71 468 | 0 | 4 |
| YangChenAtiel | – | 86 290 | 1 551 | 49 238 | 66 446 | 0 | 9 |
| LULUokNezekan | – | 82 747 | 1 571 | 39 562 | 31 978 | 0 | 1 |
| МурчалкаIndnath | – | 96 505 | 1 681 | 41 707 | 85 486 | 0 | 7 |
| wilianNezekan | – | 84 226 | 1 458 | 26 551 | 24 552 | 0 | 0 |