Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:10
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,3 тис. · 18,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:18
14,6 тис.DPSШкода 3,83 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 241Середній DPS
13,8 тис.DPS лічильника
3,98 млнШкода
419HPS
180 тис.Лікування
50%Надлишкове лікування
285 тис.Отримана шкода
0Смерті
999Удари
50,7%Critical Hit
4:37Активний час
4:47Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,5%
Втрачений час3,6%
Back Attack Hits24,8%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits20,2%
Parry1
Double Hits14,8%
Найбільше шкоди під ефектом
97%Sprint Mantra
96,6%Undefeated Mantra
92,8%Insignia
Ключові навички39,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 600 тис. | 15,6% | 45,2% | 186 | 125 | 3 225 | немає | |
| 508 тис. | 13,3% | 40,8% | 206 | 143 | 2 466 | немає | |
| 421 тис. | 11% | 55,6% | 9 | 9 | 46,8 тис. | немає | |
| 354 тис. | 9,2% | 100% | 26 | 26 | 13,6 тис. | немає | |
| 339 тис. | 8,8% | 100% | 54 | 39 | 6 281 | немає | |
| 309 тис. | 8% | 56,2% | 146 | 146 | 2 113 | немає | |
| 288 тис. | 7,5% | 39,3% | 56 | 54 | 5 143 | немає | |
| 150 тис. | 3,9% | 41,7% | 12 | 12 | 12,5 тис. | немає | |
| 148 тис. | 3,9% | 60% | 5 | 5 | 29,7 тис. | немає | |
| 117 тис. | 3% | 36,1% | 36 | 18 | 3 239 | немає | |
| 87,7 тис. | 2,3% | 41,7% | 24 | 12 | 3 653 | немає | |
| 72,5 тис. | 1,9% | 100% | 44 | 24 | 1 648 | немає | |
| 65,4 тис. | 1,7% | 30% | 30 | 29 | 2 182 | немає | |
| 63,5 тис. | 1,7% | 26,1% | 23 | 23 | 2 761 | 1 | |
| 60,3 тис. | 1,6% | 34,5% | 29 | 29 | 2 078 | немає | |
| 50,2 тис. | 1,3% | 20% | 10 | 5 | 5 024 | немає | |
| 48,8 тис. | 1,3% | 23,8% | 21 | 16 | 2 322 | немає | |
| 43 тис. | 1,1% | 100% | 18 | 18 | 2 387 | немає | |
| 36,2 тис. | 0,9% | 50% | 2 | 2 | 18,1 тис. | немає | |
| 27,3 тис. | 0,7% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 24,3 тис. | 0,6% | 50% | 6 | 3 | 4 048 | немає | |
| 20,5 тис. | 0,5% | 50% | 6 | 5 | 3 424 | немає |
Parry 1 · Multi-Hit 356. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,83 млн | 47,8% | 54,6% | Вбито на 2:22 | |
| 1,01 млн | 26,2% | 49,8% | Вбито на 1:05 | |
| 903 тис. | 23,6% | 48% | Вбито на 0:56 | |
| 67,3 тис. | 1,8% | 53,8% | Вбито на 0:13 | |
| 25,5 тис. | 0,7% | 28,6% | Вбито на 0:07 | |
Blazing Totem | 1 | 0% | 0% | Вбито на 0:27 |
DPS за 5 сПік 39,8 тис. · середнє 14,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:58 | Judge UrahumБій 1:05 | Divine AuldorБій 2:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| dom2topSiel | 28 130 | 22 891 | 23 892 | 14 993 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChocoSlayerAtiel | 17 613 | 13 071 | 12 259 | 8 887 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| qwe1Nemon | 17 537 | 11 884 | 9 257 | 7 790 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NieLubiexDOdar | 17 101 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 229 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SiddharNania | 18 491 | 16 909 | 12 689 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| dom2topSiel | – | 91 894 | 1 843 | 26 578 | 165 535 | 1 | 3 |
| ChocoSlayerAtiel | – | 81 348 | 1 562 | 158 143 | 296 146 | 0 | 5 |
| qwe1Nemon | – | 94 414 | 1 995 | 85 867 | 181 036 | 1 | 1 |
| NieLubiexDOdar | – | 100 018 | 1 808 | 180 439 | 285 359 | 0 | 1 |
| SiddharNania | – | 90 423 | 1 889 | 355 665 | 26 992 | 0 | 1 |