Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 2 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:28
- 5 гравців
- 22 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,6 тис. · 19,3% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:23
13,5 тис.DPSШкода 3,79 млн
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Що визначило цей DPS
Critical Hit33%
Втрачений час5,5%
Back Attack Hits54,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,5%
Parryнемає
Double Hits8,2%
Найбільше шкоди під ефектом
69,2%Element Unification
68,2%Bleed
67,6%All Element Boost
Ключові навички43,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 724 тис. | 19,1% | 36,5% | 244 | щонайменше 243 | 2 966 | |
| 594 тис. | 15,7% | 43,2% | 37 | щонайменше 37 | 16 тис. | |
| 319 тис. | 8,4% | 26,5% | 102 | щонайменше 102 | 3 132 | |
| 279 тис. | 7,4% | 34% | 50 | щонайменше 50 | 5 589 | |
| 190 тис. | 5% | 24,6% | 57 | щонайменше 43 | 3 303 | |
| 183 тис. | 4,8% | 24,1% | 29 | щонайменше 29 | 2 564 | |
| 156 тис. | 4,1% | 38,5% | 96 | щонайменше 95 | 1 620 | |
| 150 тис. | 4% | 36% | 25 | щонайменше 24 | 6 013 | |
| 141 тис. | 3,7% | 4,5% | 22 | щонайменше 22 | 6 421 | |
| 132 тис. | 3,5% | 42,9% | 56 | щонайменше 32 | 2 348 | |
| 116 тис. | 3,1% | 32,7% | 55 | щонайменше 55 | 2 114 | |
| 111 тис. | 2,9% | 34,7% | 173 | щонайменше 173 | 643 | |
| 108 тис. | 2,9% | 35,7% | 42 | щонайменше 41 | 2 577 | |
| 107 тис. | 2,8% | 35% | 60 | щонайменше 60 | 1 792 | |
| 84,5 тис. | 2,2% | 35,5% | 62 | щонайменше 62 | 1 363 | |
| 76 тис. | 2% | 20% | 45 | щонайменше 45 | 1 690 | |
| 66,9 тис. | 1,8% | 33,3% | 144 | щонайменше 144 | 465 | |
| 49,6 тис. | 1,3% | 31,4% | 172 | щонайменше 171 | 289 | |
| 48,4 тис. | 1,3% | 45,3% | 75 | щонайменше 74 | 646 | |
| 33,7 тис. | 0,9% | 16,7% | 6 | щонайменше 6 | 2 101 | |
| 33,7 тис. | 0,9% | 15% | 40 | щонайменше 31 | 842 | |
| 31,4 тис. | 0,8% | 26,9% | 26 | щонайменше 26 | 1 209 | |
| 20,2 тис. | 0,5% | 75% | 4 | щонайменше 4 | 5 056 | |
| 19,8 тис. | 0,5% | 20% | 5 | щонайменше 5 | 3 965 | |
| 11,9 тис. | 0,3% | 19% | 21 | щонайменше 21 | 568 |
Parry немає · Multi-Hit 469. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,43 млн | 64,1% | 33% | Вбито на 2:59 | |
| 1,36 млн | 35,9% | 33,1% | Вбито на 1:39 | |
Destruction Spear | 2 | 0% | 0% | Вбито на 1:48 |
DPS за 5 сПік 29,3 тис. · середнє 13,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:41 | Ruthilis of PainБій 1:14 | Talisra of the VoidБій 2:59 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchaefchenLumiel | 33 194 | Приховано до перевірки | 32 665 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NyryxEreshkigal | 13 376 | Приховано до перевірки | 13 499 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HaxziaPhernos | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 9 886 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AFKSeit2010Lumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 8 322 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Templar | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | 6 805 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchaefchenLumiel | – | 125 449 | 2 537 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| NyryxEreshkigal | – | 90 506 | 1 921 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| HaxziaPhernos | – | 100 829 | 2 009 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| AFKSeit2010Lumiel | – | 86 497 | 2 022 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| Ім’я очікує перевірки · Templar | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |