Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:19
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 33,9 тис. · 20,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:27
65,7 тис.DPSШкода 8,55 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,2%
Втрачений час17,7%
Back Attack Hits51,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits36,4%
Parryнемає
Double Hits11,8%
Найбільше шкоди під ефектом
71,8%Artisan's Grilled Pujery
71,8%Superior Courage Scroll
71,3%Light of Protection
Ключові навички26,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 57,9% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 895 тис. | 10,5% | 33,3% | 84 | 83 | 10,7 тис. | |
| 682 тис. | 8% | 52% | 25 | 25 | 27,3 тис. | |
| 671 тис. | 7,8% | 43,2% | 95 | 93 | 7 059 | |
| 606 тис. | 7,1% | 54,8% | 42 | 39 | 14,4 тис. | |
| 599 тис. | 7% | 53,2% | 203 | 202 | 2 951 | |
| 444 тис. | 5,2% | 54,5% | 110 | 110 | 4 039 | |
| 422 тис. | 4,9% | 45,7% | 81 | 60 | 5 212 | |
| 402 тис. | 4,7% | 46,2% | 52 | 24 | 7 728 | |
| 398 тис. | 4,7% | 46,9% | 64 | 63 | 6 218 | |
| 367 тис. | 4,3% | 40,9% | 44 | 29 | 8 352 | |
| 366 тис. | 4,3% | 43% | 107 | 107 | 3 424 | |
| 324 тис. | 3,8% | 42,3% | 52 | 52 | 6 233 | |
| 301 тис. | 3,5% | 37,5% | 56 | 56 | 5 379 | |
| 293 тис. | 3,4% | 53,8% | 65 | 65 | 4 508 | |
| 286 тис. | 3,3% | 40% | 20 | 20 | 5 751 | |
| 283 тис. | 3,3% | 33,3% | 18 | 18 | 15,7 тис. | |
| 216 тис. | 2,5% | 98,8% | 84 | 33 | 2 572 | |
| 203 тис. | 2,4% | 40,4% | 104 | 104 | 1 955 | |
| 170 тис. | 2% | 31,3% | 16 | 16 | 10,6 тис. | |
| 152 тис. | 1,8% | 38,5% | 65 | 65 | 2 345 | |
| 140 тис. | 1,6% | 47,6% | 124 | 124 | 1 130 | |
| 92 тис. | 1,1% | 0% | 5 | 5 | 5 980 | |
| 82,2 тис. | 1% | 52,4% | 21 | 21 | 3 915 | |
| 54,8 тис. | 0,6% | 100% | 4 | 4 | 13,7 тис. | |
| 16,3 тис. | 0,2% | 36,8% | 19 | 19 | 858 | |
| 76,3 тис. | 0,9% | 43,4% | 83 | 83 | 919 |
Parry немає · Multi-Hit 557. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,24 млн | 49,7% | 46,1% | Вбито на 1:24 | |
| 2,22 млн | 26% | 51,1% | Вбито на 2:45 | |
| 1,01 млн | 11,8% | 50% | Вбито на 0:42 | |
| 556 тис. | 6,5% | 51,9% | Вбито 4 | |
| 316 тис. | 3,7% | 47,3% | Вбито 2 | |
| 205 тис. | 2,4% | 52,9% | Вбито на 1:29 | |
Destruction Spear | 8 | 0% | 0% | Вбито на 0:25 |
DPS за 5 сПік 75 тис. · середнє 65,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 0:42 | Ruthilis of PainБій 0:45 | Talisra of the VoidБій 1:24 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RosencrantzBakarma | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 85 119 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| And1zTriniel | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 74 330 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SP4MMQuai | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 50 105 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShindreiiQuai | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 371 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Cleric | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 629 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RosencrantzBakarma | – | 182 834 | 3 002 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| And1zTriniel | – | 197 097 | 2 955 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| SP4MMQuai | – | 181 381 | 2 895 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| ShindreiiQuai | – | 139 989 | 2 699 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| Ім’я очікує перевірки · Cleric | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |