Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:05
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,7 тис. · 20,6% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:38
18 тис.DPSШкода 3,05 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,4 тис.Середній DPS
16,7 тис.DPS лічильника
3,05 млнШкода
55HPS
13,7 тис.Лікування
92,5%Надлишкове лікування
13,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 328Удари
32%Critical Hit
32,9%Частка призваних істот
2:38Активний час
3:03Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32%
Втрачений час13,2%
Back Attack Hits51,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,1%
Parryнемає
Double Hits3,8%
Найбільше шкоди під ефектом
73,2%Sprint Mantra
73,2%Undefeated Mantra
71,6%Element Unification
Ключові навички39,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 468 тис. | 15,3% | 22% | 50 | 46 | 9 364 | |
| 396 тис. | 13% | 21,1% | 123 | 112 | 3 219 | |
| 350 тис. | 11,5% | 23,3% | 133 | 79 | 2 633 | |
| 133 тис. | 4,4% | 20,4% | 54 | 28 | 2 464 | |
| 133 тис. | 4,3% | 26,7% | 45 | 29 | 2 733 | |
| 122 тис. | 4% | 30,4% | 23 | 20 | 5 323 | |
| 120 тис. | 3,9% | 34,8% | 69 | 69 | 1 743 | |
| 118 тис. | 3,9% | 17,6% | 17 | 16 | 2 773 | |
| 117 тис. | 3,8% | 37,8% | 90 | 90 | 1 300 | |
| 116 тис. | 3,8% | 36,1% | 61 | 61 | 1 905 | |
| 107 тис. | 3,5% | 30% | 90 | 75 | 1 194 | |
| 107 тис. | 3,5% | 95,1% | 82 | 41 | 1 307 | |
| 100 тис. | 3,3% | 37,5% | 16 | 16 | 6 266 | |
| 96,7 тис. | 3,2% | 26,7% | 15 | 15 | 6 445 | |
| 90,9 тис. | 3% | 29,2% | 113 | 113 | 804 | |
| 78,5 тис. | 2,6% | 25,2% | 119 | 118 | 659 | |
| 74,5 тис. | 2,4% | 43,5% | 23 | 23 | 3 239 | |
| 69,5 тис. | 2,3% | 33,3% | 27 | 27 | 2 575 | |
| 68,8 тис. | 2,3% | 25% | 32 | 32 | 2 150 | |
| 53,2 тис. | 1,7% | 11,8% | 34 | 34 | 1 565 | |
| 33,1 тис. | 1,1% | 28% | 25 | 9 | 1 324 | |
| 28,6 тис. | 0,9% | 30% | 30 | 29 | 954 | |
| 28 тис. | 0,9% | 34,5% | 29 | 29 | 965 | |
| 13,6 тис. | 0,4% | 18,2% | 11 | 11 | 1 240 | |
| 10,9 тис. | 0,4% | 0% | 3 | 3 | 3 642 | |
| 15,9 тис. | 0,5% | 50% | 14 | 10 | 1 136 |
Parry немає · Multi-Hit 378. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,25 млн | 40,9% | 29,8% | Вбито на 1:34 | |
| 786 тис. | 25,8% | 34% | Вбито на 0:40 | |
| 742 тис. | 24,3% | 30,9% | Вбито на 0:48 | |
Krao Mutant | 219 тис. | 7,2% | 42% | Вбито 2 |
Enhanced Krao Test Subject | 36,7 тис. | 1,2% | 28,6% | Вбито 2 |
Krao Magic Test Subject | 17,9 тис. | 0,6% | 37,5% | Вбито на 0:48 |
DPS за 5 сПік 32,9 тис. · середнє 18 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:48 | Enhanced HarconБій 0:40 | Ultimate BerkБій 1:20 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PmaimaYustiel | 29 344 | 27 848 | 18 241 | 16 363 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| kossaZikel | 20 821 | 19 607 | 15 432 | 12 404 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YurieiSiel | 18 205 | 21 146 | 12 802 | 11 280 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xBarbatozxYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 591 | 6 118 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AevielleYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 285 | 19 719 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PmaimaYustiel | – | 65 531 | 1 056 | 17 270 | 46 875 | 0 | 5 |
| kossaZikel | – | 74 160 | 1 328 | 13 700 | 13 197 | 0 | 0 |
| YurieiSiel | – | 74 478 | 1 327 | 95 068 | 20 603 | 0 | 3 |
| xBarbatozxYustiel | – | 76 364 | 1 385 | 6 773 | 17 058 | 0 | 2 |
| AevielleYustiel | – | 74 816 | 1 165 | 16 964 | 52 207 | 0 | 3 |