Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:54
- 5 гравців
- 24 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12,3 тис. · 20,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:18
13,5 тис.DPSШкода 3,47 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 792Середній DPS
12,3 тис.DPS лічильника
3,47 млнШкода
20HPS
7 401Лікування
95,6%Надлишкове лікування
26,5 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 337Удари
43,8%Critical Hit
4:18Активний час
4:42Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,8%
Втрачений час8,5%
Back Attack Hits78,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,8%
Parry0
Double Hits4%
Найбільше шкоди під ефектом
99,9%Courage Scroll
99,7%Benediction Scroll
98,1%Sprint Mantra
Ключові навички33,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,1% · Theostone: частка шкоди 1,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 419 тис. | 12,1% | 30% | 30 | 23 | 14 тис. | |
| 374 тис. | 10,8% | 43% | 86 | 73 | 4 352 | |
| 370 тис. | 10,7% | 32,4% | 74 | 67 | 5 001 | |
| 362 тис. | 10,4% | 38,4% | 151 | 110 | 2 395 | |
| 224 тис. | 6,5% | 51,6% | 31 | 27 | 7 239 | |
| 223 тис. | 6,4% | 39,6% | 182 | 54 | 1 227 | |
| 218 тис. | 6,3% | 39,8% | 201 | 46 | 1 084 | |
| 199 тис. | 5,7% | 59,1% | 22 | 22 | 9 048 | |
| 191 тис. | 5,5% | 41,1% | 112 | 52 | 1 702 | |
| 137 тис. | 3,9% | 48,5% | 68 | 68 | 2 011 | |
| 109 тис. | 3,1% | 47,7% | 65 | 65 | 1 677 | |
| 88,1 тис. | 2,5% | 50% | 10 | 7 | 8 811 | |
| 86,7 тис. | 2,5% | 98,4% | 62 | 31 | 1 398 | |
| 83,7 тис. | 2,4% | 40% | 5 | 5 | 16,7 тис. | |
| 83,1 тис. | 2,4% | — | 0 | 0 | — | |
| 72,5 тис. | 2,1% | 30% | 10 | 10 | 7 249 | |
| 50,8 тис. | 1,5% | 43,2% | 139 | 109 | 365 | |
| 48,1 тис. | 1,4% | 75% | 4 | 4 | 12 тис. | |
| 44,5 тис. | 1,3% | 30,8% | 13 | 8 | 3 422 | |
| 43,8 тис. | 1,3% | 38,3% | 60 | 60 | 730 | |
| 30,2 тис. | 0,9% | 66,7% | 6 | 6 | 5 032 | |
| 14,6 тис. | 0,4% | 33,3% | 6 | 3 | 2 428 |
Parry 0 · Multi-Hit 534
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,33 млн | 38,2% | 39,4% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 865 тис. | 24,9% | 44,7% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 740 тис. | 21,3% | 49,7% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 541 тис. | 15,6% | 45,1% | Вбито 18 |
DPS за 5 сПік 31,2 тис. · середнє 13,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:58 | Enhanced HarconБій 1:01 | Ultimate BerkБій 2:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 991 | 17 058 | 10 582 | 9 536 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TorvahZikel | 20 647 | 30 997 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MairhaEreshkigal | 7 163 | 6 815 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LattegirlAtiel | 14 854 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BikuEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 45 220 | 990 | 48 821 | 129 415 | 2 | 6 |
| TorvahZikel | – | 82 258 | 1 602 | 28 182 | 102 551 | 0 | 1 |
| MairhaEreshkigal | – | 65 484 | 1 178 | 152 554 | 40 007 | 0 | 3 |
| LattegirlAtiel | – | 56 761 | 1 024 | 51 844 | 72 792 | 0 | 0 |
| BikuEreshkigal | – | 71 430 | 1 435 | 7 401 | 26 499 | 0 | 1 |