Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:54
- 5 гравців
- 24 вбивства
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,8 тис. · 34,1% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:32
22,7 тис.DPSШкода 5,86 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,5 тис.Середній DPS
20,8 тис.DPS лічильника
5,86 млнШкода
79HPS
28,2 тис.Лікування
55,5%Надлишкове лікування
15,9 тис.Щити
103 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 054Удари
51,9%Critical Hit
4:32Активний час
4:42Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,9%
Втрачений час3,6%
Back Attack Hits21,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits0,2%
Parry0
Double Hits8,6%
Найбільше шкоди під ефектом
98,9%Sprint Mantra
98%Undefeated Mantra
92,8%Noble Armor
Ключові навички44,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 875 тис. | 14,9% | 53% | 115 | 87 | 7 611 | |
| 863 тис. | 14,7% | 43,6% | 392 | 204 | 2 203 | |
| 859 тис. | 14,7% | 30% | 10 | 7 | 66,7 тис. | |
| 597 тис. | 10,2% | 100% | 52 | 26 | 11,5 тис. | |
| 374 тис. | 6,4% | 46,2% | 39 | 30 | 9 600 | |
| 337 тис. | 5,7% | 66,7% | 15 | 15 | 22,5 тис. | |
| 327 тис. | 5,6% | 49% | 51 | 41 | 6 414 | |
| 302 тис. | 5,2% | 42,9% | 42 | 34 | 7 192 | |
| 300 тис. | 5,1% | 39,1% | 23 | 17 | 13 тис. | |
| 273 тис. | 4,7% | 43,5% | 138 | 138 | 1 978 | |
| 269 тис. | 4,6% | 43,6% | 55 | 44 | 4 892 | |
| 162 тис. | 2,8% | 31,3% | 16 | 13 | 10,2 тис. | |
| 146 тис. | 2,5% | 100% | 77 | 38 | 1 901 | |
| 71,4 тис. | 1,2% | 66,7% | 6 | 6 | 11,9 тис. | |
| 36,7 тис. | 0,6% | 66,7% | 9 | 3 | 4 081 | |
| 33,7 тис. | 0,6% | 33,3% | 9 | 9 | 3 745 | |
| 33,3 тис. | 0,6% | 20% | 5 | 5 | 6 664 |
Parry 0 · Multi-Hit 226
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 2,45 млн | 41,9% | 48,7% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,08 млн | 18,5% | 54,7% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 921 тис. | 15,7% | 58,1% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,40 млн | 23,9% | 50,8% | Вбито 21 |
DPS за 5 сПік 84,5 тис. · середнє 22,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:58 | Enhanced HarconБій 1:01 | Ultimate BerkБій 2:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 991 | 17 058 | 10 582 | 9 536 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TorvahZikel | 20 647 | 30 997 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MairhaEreshkigal | 7 163 | 6 815 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LattegirlAtiel | 14 854 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BikuEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 45 220 | 990 | 48 821 | 129 415 | 2 | 6 |
| TorvahZikel | – | 82 258 | 1 602 | 28 182 | 102 551 | 0 | 1 |
| MairhaEreshkigal | – | 65 484 | 1 178 | 152 554 | 40 007 | 0 | 3 |
| LattegirlAtiel | – | 56 761 | 1 024 | 51 844 | 72 792 | 0 | 0 |
| BikuEreshkigal | – | 71 430 | 1 435 | 7 401 | 26 499 | 0 | 1 |