Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 13:57
- 5 гравців
- 48 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 38,1 тис. · 37,2% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 9:01
38,3 тис.DPSШкода 21,79 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
32,1 тис.Середній DPS
37,4 тис.DPS лічильника
26,90 млнШкода
151HPS
127 тис.Лікування
82,1%Надлишкове лікування
422 тис.Отримана шкода
6Смерті
6 490Удари
74%Critical Hit
10:48Активний час
11:58Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit74,8%
Втрачений час5,2%
Back Attack Hits94,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,2%
Parry0
Double Hits9,3%
Найбільше шкоди під ефектом
96,4%Debilitating Mark
96,1%Exploit Weakness
93,4%Insignia
Ключові навички50,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 79,1% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6,59 млн | 30,3% | 61,6% | 640 | щонайменше 336 | 10,3 тис. | |
| 2,43 млн | 11,1% | 51,6% | 93 | щонайменше 63 | 26,1 тис. | |
| 1,94 млн | 8,9% | 100% | 973 | щонайменше 174 | 1 996 | |
| 1,69 млн | 7,8% | 100% | 777 | щонайменше 248 | 2 179 | |
| 1,59 млн | 7,3% | 100% | 531 | щонайменше 176 | 2 999 | |
| 1,00 млн | 4,6% | 58,5% | 248 | щонайменше 238 | 4 039 | |
| 683 тис. | 3,1% | 54,8% | 763 | щонайменше 466 | 896 | |
| 650 тис. | 3% | 40,4% | 94 | щонайменше 81 | 6 914 | |
| 636 тис. | 2,9% | 46,4% | 196 | щонайменше 145 | 3 247 | |
| 619 тис. | 2,8% | 55,5% | 209 | щонайменше 202 | 2 961 | |
| 594 тис. | 2,7% | 48,5% | 101 | щонайменше 93 | 5 885 | |
| 529 тис. | 2,4% | 50% | 42 | щонайменше 36 | 12,6 тис. | |
| 453 тис. | 2,1% | 51,2% | 162 | щонайменше 154 | 2 796 | |
| 424 тис. | 1,9% | 58,8% | 17 | щонайменше 13 | 24,9 тис. | |
| 387 тис. | 1,8% | 53,5% | 228 | щонайменше 228 | 1 696 | |
| 318 тис. | 1,5% | 65,1% | 63 | щонайменше 21 | 5 050 | |
| 287 тис. | 1,3% | 70% | 30 | щонайменше 30 | 9 560 | |
| 249 тис. | 1,1% | 43,9% | 41 | щонайменше 28 | 6 063 | |
| 203 тис. | 0,9% | 100% | 112 | щонайменше 37 | 1 814 | |
| 171 тис. | 0,8% | — | 0 | щонайменше 0 | — | |
| 117 тис. | 0,5% | 55,9% | 34 | щонайменше 11 | 3 455 | |
| 112 тис. | 0,5% | 55% | 120 | щонайменше 116 | 937 | |
| 63,4 тис. | 0,3% | 55,6% | 9 | щонайменше 7 | 7 042 | |
| 35,5 тис. | 0,2% | 100% | 2 | щонайменше 2 | 17,7 тис. | |
| 10,6 тис. | 0% | 100% | 1 | щонайменше 1 | 10,6 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 1 638 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Talisra of the Void | 14,63 млн | 67,1% | 74% | Вбито 1 |
| Siliator of Deceit | 4,11 млн | 18,9% | 75,2% | Вбито 1 |
| Ruthilis of Pain | 3,05 млн | 14% | 77,5% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 145 тис. · середнє 38,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 2:06 | Ruthilis of PainБій 1:54 | Talisra of the VoidНе вбито | Talisra of the VoidБій 2:51 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BabsBeritra | 12 882 | 16 684 | Боса не вбито, тому DPS немає | 13 106 | 14 657 | S · 4 327 | Заявлено гравцем |
| GladyLanLumiel | 7 025 | 15 500 | Боса не вбито, тому DPS немає | 17 718 | 10 718 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BigFlexoLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 26 795 | Боса не вбито, тому DPS немає | 48 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NebelsternLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 067 | Боса не вбито, тому DPS немає | 21 999 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SuuniLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 942 | Боса не вбито, тому DPS немає | 16 171 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BabsBeritra | – | 138 142 | 2 635 | 267 931 | 625 041 | 8 | 6 |
| GladyLanLumiel | – | 129 934 | 2 535 | 77 143 | 288 757 | 9 | 3 |
| BigFlexoLumiel | – | 170 548 | 2 840 | 126 579 | 422 096 | 6 | 7 |
| NebelsternLumiel | – | 148 000 | 2 679 | 123 922 | 645 415 | 4 | 3 |
| SuuniLumiel | – | 176 082 | 2 771 | 1 594 935 | 366 609 | 5 | 8 |