Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:52
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,2 тис. · 20,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:51
17,7 тис.DPSШкода 3,43 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
11,7 тис.Середній DPS
16,5 тис.DPS лічильника
3,43 млнШкода
26HPS
7 811Лікування
10,5%Надлишкове лікування
34,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
890Удари
32,2%Critical Hit
2:51Активний час
3:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32,2%
Втрачений час14,2%
Back Attack Hits41,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits2,9%
Parryнемає
Double Hits7,1%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Courage Scroll
99,8%Speed Scroll
98,7%Benediction Scroll
Ключові навички43,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 38,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 804 тис. | 23,4% | 32% | 25 | 10 | 32,2 тис. | |
| 376 тис. | 11% | 33% | 209 | 90 | 1 798 | |
| 320 тис. | 9,3% | 18,3% | 60 | 49 | 4 869 | |
| 314 тис. | 9,2% | 24,8% | 149 | 32 | 2 108 | |
| 312 тис. | 9,1% | 36% | 50 | 39 | 6 249 | |
| 264 тис. | 7,7% | 27,3% | 22 | 22 | 12 тис. | |
| 255 тис. | 7,4% | 43,2% | 37 | 31 | 6 886 | |
| 146 тис. | 4,3% | 35,7% | 14 | 12 | 10,4 тис. | |
| 88,6 тис. | 2,6% | 35,1% | 37 | 37 | 2 394 | |
| 75,5 тис. | 2,2% | 54,5% | 11 | 8 | 6 862 | |
| 63,7 тис. | 1,9% | 21,1% | 19 | 19 | 3 351 | |
| 61,8 тис. | 1,8% | 0% | 7 | 7 | 8 830 | |
| 56 тис. | 1,6% | 35% | 80 | 80 | 700 | |
| 53,6 тис. | 1,6% | 13,3% | 15 | 15 | 3 572 | |
| 52,2 тис. | 1,5% | 39,8% | 93 | 92 | 561 | |
| 50,2 тис. | 1,5% | 13% | 23 | 23 | 2 184 | |
| 40 тис. | 1,2% | 0% | 3 | 3 | 13,3 тис. | |
| 33,8 тис. | 1% | 100% | 24 | 11 | 1 409 | |
| 33 тис. | 1% | 0% | 8 | 8 | 4 126 | |
| 31,3 тис. | 0,9% | 0% | 4 | 4 | 7 819 |
Parry немає · Multi-Hit 212. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,60 млн | 46,6% | 34% | Вбито на 1:41 | |
| 753 тис. | 22% | 22,1% | Вбито на 0:41 | |
| 425 тис. | 12,4% | 18,9% | Вбито на 0:51 | |
Enhanced Krao Test Subject | 361 тис. | 10,5% | 47,4% | Вбито 8 · Залишилось здоров'я 33,5% |
Krao Magic Test Subject | 152 тис. | 4,4% | 47,1% | Вбито 3 · Залишилось здоров'я 60,5% · Залишилось здоров'я 84,7% |
Krao Mutant | 141 тис. | 4,1% | 42,1% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 52,3 тис. · середнє 17,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:44 | Enhanced HarconБій 0:48 | Ultimate BerkБій 1:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GingerLumiel | 26 249 | 29 780 | 17 862 | 15 515 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miimiiMaouYustiel | 21 090 | 18 651 | 15 833 | 11 719 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| asdlkwdj2h2hSiel | 20 492 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 113 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CykayeTriniel | 20 341 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 097 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| だけCKNemon | 17 093 | 18 572 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GingerLumiel | – | 78 747 | 1 380 | 0 | 19 700 | 0 | 3 |
| miimiiMaouYustiel | – | 75 827 | 1 493 | 7 811 | 34 386 | 0 | 7 |
| asdlkwdj2h2hSiel | – | 66 286 | 1 284 | 67 557 | 48 341 | 0 | 1 |
| CykayeTriniel | – | 76 433 | 1 468 | 10 818 | 60 322 | 0 | 4 |
| だけCKNemon | – | 70 584 | 1 191 | 68 495 | 38 849 | 1 | 5 |