Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:52
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22 тис. · 26,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:05
22,8 тис.DPSШкода 4,40 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,5 тис.Середній DPS
21,9 тис.DPS лічильника
4,54 млнШкода
0HPS
0Лікування
19,7 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 182Удари
37,6%Critical Hit
0,2%Частка призваних істот
3:10Активний час
3:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37%
Втрачений час7,4%
Back Attack Hits21,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,1%
Parryнемає
Double Hits5,5%
Найбільше шкоди під ефектом
99,3%Sprint Mantra
99,3%Undefeated Mantra
88,7%Fire Mark
Ключові навички41,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 776 тис. | 17,6% | 36,8% | 19 | 8 | 40,8 тис. | |
| 522 тис. | 11,9% | 37,1% | 283 | 110 | 1 846 | |
| 512 тис. | 11,6% | 37,1% | 35 | 35 | 14,6 тис. | |
| 352 тис. | 8% | 41,7% | 60 | 60 | 5 114 | |
| 317 тис. | 7,2% | 32,8% | 134 | 27 | 2 367 | |
| 307 тис. | 7% | 37,7% | 77 | 63 | 3 992 | |
| 281 тис. | 6,4% | 35,4% | 48 | 40 | 5 551 | |
| 268 тис. | 6,1% | 34,2% | 76 | 64 | 3 520 | |
| 182 тис. | 4,1% | 100% | 14 | 13 | 13 тис. | |
| 123 тис. | 2,8% | 35,7% | 28 | 28 | 4 388 | |
| 118 тис. | 2,7% | 38,1% | 42 | 42 | 2 807 | |
| 118 тис. | 2,7% | 25% | 32 | 32 | 3 678 | |
| 106 тис. | 2,4% | 25% | 20 | 20 | 5 320 | |
| 100 тис. | 2,3% | 37,6% | 117 | 117 | 855 | |
| 80,2 тис. | 1,8% | 34,8% | 92 | 92 | 872 | |
| 67,7 тис. | 1,5% | 32% | 25 | 25 | 2 706 | |
| 65 тис. | 1,5% | 0% | 7 | 7 | 9 282 | |
| 53,3 тис. | 1,2% | 44,4% | 9 | 8 | 5 923 | |
| 35,2 тис. | 0,8% | 0% | 5 | 4 | 7 030 | |
| 18,6 тис. | 0,4% | 100% | 14 | 7 | 1 330 |
Parry немає · Multi-Hit 235. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,81 млн | 41% | 39,6% | Вбито на 1:41 | |
| 1,12 млн | 25,4% | 34,4% | Вбито на 0:51 | |
| 976 тис. | 22,2% | 28% | Вбито на 0:41 | |
Enhanced Krao Test Subject | 194 тис. | 4,4% | 46,9% | Вбито 8 |
Krao Mutant | 173 тис. | 3,9% | 52,9% | Вбито 5 |
Krao Magic Test Subject | 135 тис. | 3,1% | 51,8% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 66,8 тис. · середнє 22,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:44 | Enhanced HarconБій 0:48 | Ultimate BerkБій 1:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GingerLumiel | 26 249 | 29 780 | 17 862 | 15 515 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miimiiMaouYustiel | 21 090 | 18 651 | 15 833 | 11 719 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| asdlkwdj2h2hSiel | 20 492 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 113 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CykayeTriniel | 20 341 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 097 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| だけCKNemon | 17 093 | 18 572 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GingerLumiel | – | 78 747 | 1 380 | 0 | 19 700 | 0 | 3 |
| miimiiMaouYustiel | – | 75 827 | 1 493 | 7 811 | 34 386 | 0 | 7 |
| asdlkwdj2h2hSiel | – | 66 286 | 1 284 | 67 557 | 48 341 | 0 | 1 |
| CykayeTriniel | – | 76 433 | 1 468 | 10 818 | 60 322 | 0 | 4 |
| だけCKNemon | – | 70 584 | 1 191 | 68 495 | 38 849 | 1 | 5 |