Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:44
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 33,6 тис. · 30,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:00
34 тис.DPSШкода 6,66 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,5 тис.Середній DPS
28,9 тис.DPS лічильника
6,72 млнШкода
62HPS
29,3 тис.Лікування
86,7%Надлишкове лікування
35 тис.Щити
79,9 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 151Удари
31,9%Critical Hit
45,1%Частка призваних істот
3:06Активний час
3:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,9%
Втрачений час8,8%
Back Attack Hits42,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,6%
Parry0
Double Hits13,2%
Найбільше шкоди під ефектом
61,8%Sprint Mantra
61,8%Undefeated Mantra
60,8%Element Unification
Ключові навички28,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 812 тис. | 12,2% | 25% | 36 | 36 | 22,5 тис. | |
| 540 тис. | 8,1% | 28,6% | 49 | 42 | 11 тис. | |
| 539 тис. | 8,1% | 35,3% | 68 | 65 | 7 919 | |
| 517 тис. | 7,8% | 43,9% | 41 | 40 | 12,6 тис. | |
| 476 тис. | 7,2% | 33,3% | 69 | 39 | 6 905 | |
| 407 тис. | 6,1% | 27,3% | 77 | 77 | 5 286 | |
| 376 тис. | 5,7% | 40,3% | 72 | 69 | 5 225 | |
| 353 тис. | 5,3% | 35,2% | 54 | 51 | 6 529 | |
| 318 тис. | 4,8% | 37,1% | 116 | 115 | 2 743 | |
| 303 тис. | 4,5% | 32,1% | 28 | 28 | 10,8 тис. | |
| 248 тис. | 3,7% | 18,2% | 22 | 21 | 4 579 | |
| 244 тис. | 3,7% | 30,1% | 73 | 73 | 3 340 | |
| 228 тис. | 3,4% | 18,8% | 16 | 16 | 14,3 тис. | |
| 217 тис. | 3,3% | 30,1% | 103 | 103 | 2 111 | |
| 187 тис. | 2,8% | 37,8% | 37 | 37 | 5 048 | |
| 182 тис. | 2,7% | 37% | 46 | 46 | 3 960 | |
| 175 тис. | 2,6% | 33,3% | 33 | 33 | 5 299 | |
| 159 тис. | 2,4% | 31,2% | 125 | 125 | 1 273 | |
| 82,5 тис. | 1,2% | 0% | 7 | 7 | 11,8 тис. | |
| 73,5 тис. | 1,1% | 16,7% | 6 | 4 | 12,3 тис. | |
| 72,8 тис. | 1,1% | 16,7% | 6 | 6 | 5 797 | |
| 54,4 тис. | 0,8% | 12,9% | 31 | 31 | 1 754 | |
| 51,2 тис. | 0,8% | 33,3% | 15 | 15 | 3 412 | |
| 14,5 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | 3 | 4 833 | |
| 11,7 тис. | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 11,7 тис. | |
| 15,4 тис. | 0,2% | 0% | 3 | 3 | 5 134 |
Parry 0 · Multi-Hit 272
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Vakron | 2,86 млн | 43% | 29,8% | Вбито 1 |
| Thamon | 2,09 млн | 31,4% | 36,7% | Вбито 1 |
| Tiere | 1,62 млн | 24,3% | 28,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 92,1 тис. | 1,4% | 42,9% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 58,6 тис. · середнє 34 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 0:51 | ThamonБій 0:53 | VakronБій 1:31 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmarethHithanya | 31 421 | 35 475 | 32 708 | 15 988 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RainbowRoseAtiel | 31 524 | 40 943 | 31 257 | 14 469 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KolbaskaZikel | 13 764 | 18 443 | 14 908 | 6 567 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KAMINOKAGEAtiel | 15 789 | 17 948 | 15 672 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KawaikaKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 670 | 13 931 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmarethHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 869 | 93 900 | 59 803 | 0 | 7 |
| RainbowRoseAtiel | – | 133 835 | 2 682 | 29 250 | 79 864 | 1 | 2 |
| KolbaskaZikel | – | 89 010 | 1 836 | 158 389 | 53 528 | 0 | 0 |
| KAMINOKAGEAtiel | – | 76 050 | 1 489 | 7 256 | 75 347 | 0 | 2 |
| KawaikaKromede | – | 89 058 | 1 937 | 87 663 | 173 640 | 0 | 3 |