Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:16
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 8 429 · 11,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 1:48
8 902DPSШкода 1,75 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 831Середній DPS
8 429DPS лічильника
1,75 млнШкода
70HPS
18,1 тис.Лікування
55,1%Надлишкове лікування
27,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
404Удари
67,1%Critical Hit
1:48Активний час
3:28Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit67,1%
Втрачений час47,8%
Back Attack Hits90,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,1%
Parry0
Double Hits6,9%
Ключові навички73,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 83,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 916 тис. | 52,2% | 100% | 142 | 96 | 6 453 | |
| 197 тис. | 11,2% | 46,8% | 79 | 51 | 2 489 | |
| 184 тис. | 10,5% | 66,7% | 6 | 3 | 30,7 тис. | |
| 180 тис. | 10,3% | 45% | 80 | 55 | 2 252 | |
| 94,2 тис. | 5,4% | 42,1% | 19 | 19 | 4 957 | |
| 53,1 тис. | 3% | 43,8% | 16 | 8 | 3 317 | |
| 31,5 тис. | 1,8% | 100% | 19 | 10 | 1 660 | |
| 25,1 тис. | 1,4% | 37,5% | 8 | 4 | 3 141 | |
| 21 тис. | 1,2% | 33,3% | 12 | 12 | 1 748 | |
| 18,1 тис. | 1% | 33,3% | 9 | 9 | 2 014 | |
| 13,3 тис. | 0,8% | 40% | 5 | 5 | 2 660 | |
| 12,1 тис. | 0,7% | 100% | 6 | 6 | 2 023 | |
| 8 677 | 0,5% | 0% | 3 | 3 | 2 892 |
Parry 0 · Multi-Hit 90
DPS за 5 сПік 47,1 тис. · середнє 8 902 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:46 | Enhanced HarconБій 0:46 | Ultimate BerkБій 1:44 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | 35 027 | 31 368 | 16 906 | 18 874 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AltchanterYustiel | 30 431 | 27 341 | 19 456 | 18 347 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ぺるふぁんAriel | 12 353 | 13 130 | 7 423 | 7 620 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CCCCASiel | 8 400 | 10 347 | 6 211 | 5 908 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Signa4Ariel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 346 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | – | 75 184 | 1 318 | 18 452 | 41 383 | 0 | 0 |
| AltchanterYustiel | – | 58 815 | 1 182 | 33 626 | 107 881 | 1 | 3 |
| ぺるふぁんAriel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 822 | 73 477 | 58 926 | 0 | 6 |
| CCCCASiel | – | 55 038 | 941 | 30 419 | 49 448 | 1 | 3 |
| Signa4Ariel | – | 68 430 | 1 234 | 18 078 | 27 168 | 0 | 1 |