Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:03
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 645 · 20,6% бою · Місце 3 із 4 · Активний час 3:33
9 611DPSШкода 2,29 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 544Середній DPS
9 645DPS лічильника
2,29 млнШкода
7HPS
2 219Лікування
91,4%Надлишкове лікування
29,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
967Удари
39,2%Critical Hit
1,2%Частка призваних істот
3:33Активний час
3:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,2%
Втрачений час10%
Back Attack Hits43,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,7%
Parryнемає
Double Hits4,6%
Найбільше шкоди під ефектом
98,8%Sprint Mantra
98,8%Undefeated Mantra
89,5%Light of Regeneration
Ключові навички32,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 50,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 310 тис. | 13,5% | 38,7% | 256 | 154 | 1 212 | |
| 257 тис. | 11,2% | 28% | 75 | 74 | 3 049 | |
| 177 тис. | 7,7% | 26,7% | 30 | 30 | 5 109 | |
| 165 тис. | 7,2% | 48,4% | 62 | 62 | 2 656 | |
| 162 тис. | 7,1% | 36,4% | 11 | 11 | 14,7 тис. | |
| 153 тис. | 6,7% | 100% | 7 | 7 | 21,9 тис. | |
| 142 тис. | 6,2% | 33,3% | 12 | 12 | 11,8 тис. | |
| 122 тис. | 5,3% | 42,3% | 104 | 104 | 1 172 | |
| 114 тис. | 5% | 10% | 20 | 20 | 5 693 | |
| 111 тис. | 4,9% | 27,4% | 62 | 62 | 1 794 | |
| 85,1 тис. | 3,7% | 27,3% | 11 | 11 | 7 735 | |
| 70,3 тис. | 3,1% | 50% | 6 | 6 | 11,7 тис. | |
| 69,3 тис. | 3% | 42,6% | 47 | 47 | 1 474 | |
| 69,1 тис. | 3% | 43,7% | 71 | 71 | 973 | |
| 66,4 тис. | 2,9% | 38,5% | 13 | 12 | 5 109 | |
| 62,6 тис. | 2,7% | 50% | 96 | 48 | 652 | |
| 61,2 тис. | 2,7% | 51,9% | 27 | 27 | 2 266 | |
| 51,4 тис. | 2,2% | 20% | 40 | 40 | 1 286 | |
| 27,1 тис. | 1,2% | 0% | 4 | 4 | 6 763 | |
| 16 тис. | 0,7% | 84,6% | 13 | 7 | 1 228 |
Parry немає · Multi-Hit 185. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,03 млн | 44,8% | 38,7% | Вбито на 1:46 | |
| 534 тис. | 23,3% | 37,8% | Вбито на 1:04 | |
| 442 тис. | 19,3% | 35,9% | Вбито на 1:08 | |
| 277 тис. | 12,1% | 48,4% | Вбито 2 | |
| 13 тис. | 0,6% | 57,1% | Вбито на 1:07 | |
Healing Totem | 5 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 27,3 тис. · середнє 9 611 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:07 | Judge UrahumБій 1:04 | Divine AuldorБій 1:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 138 | 6 668 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChougingaAzphel | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 26 808 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShiyazoeNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 535 | 9 698 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 1pk1Ludra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 161 | 8 740 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| yasyaHithanya | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Приховано до перевірки |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ім’я очікує перевірки · Ranger | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 2 149 | 18 885 | 0 | 0 |
| ChougingaAzphel | – | 87 502 | 1 495 | 55 765 | 157 222 | 0 | 7 |
| ShiyazoeNania | – | 106 896 | 2 008 | 2 219 | 29 219 | 0 | 1 |
| 1pk1Ludra | – | 90 092 | 2 056 | 233 632 | 65 258 | 0 | 2 |
| yasyaHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 853 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |