Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:40
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,3 тис. · 14,9% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:28
15,3 тис.DPSШкода 3,60 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 916Середній DPS
13,7 тис.DPS лічильника
3,60 млнШкода
31HPS
16,6 тис.Лікування
91,6%Надлишкове лікування
107 тис.Отримана шкода
3Смерті
1 123Удари
36,1%Critical Hit
40,6%Частка призваних істот
3:28Активний час
4:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit36,1%
Втрачений час11,4%
Back Attack Hits49,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits15%
Parry0
Double Hits10%
Найбільше шкоди під ефектом
62,9%Sprint Mantra
62,9%Undefeated Mantra
60,9%Element Unification
Ключові навички36,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,4% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 484 тис. | 13,4% | 31,6% | 133 | 117 | 3 636 | |
| 446 тис. | 12,4% | 24,4% | 41 | 37 | 10,9 тис. | |
| 383 тис. | 10,6% | 33,3% | 57 | 47 | 6 721 | |
| 212 тис. | 5,9% | 30,4% | 69 | 49 | 3 078 | |
| 180 тис. | 5% | 40,9% | 22 | 21 | 8 186 | |
| 175 тис. | 4,9% | 33,3% | 30 | 23 | 5 832 | |
| 173 тис. | 4,8% | 26,1% | 23 | 19 | 3 140 | |
| 164 тис. | 4,5% | 33,3% | 18 | 18 | 9 091 | |
| 154 тис. | 4,3% | 39,7% | 68 | 68 | 2 267 | |
| 115 тис. | 3,2% | 31,4% | 86 | 86 | 1 341 | |
| 115 тис. | 3,2% | 33,3% | 51 | 51 | 2 257 | |
| 114 тис. | 3,2% | 33,3% | 87 | 76 | 1 309 | |
| 110 тис. | 3,1% | 39,7% | 121 | 121 | 910 | |
| 106 тис. | 2,9% | 31,4% | 35 | 18 | 3 028 | |
| 104 тис. | 2,9% | 30,8% | 39 | 39 | 2 655 | |
| 96,1 тис. | 2,7% | 40% | 25 | 25 | 3 845 | |
| 95,2 тис. | 2,6% | 34,4% | 32 | 32 | 2 974 | |
| 89,2 тис. | 2,5% | 50% | 56 | 55 | 1 593 | |
| 55,8 тис. | 1,5% | 33,3% | 21 | 11 | 2 655 | |
| 49,9 тис. | 1,4% | 83,9% | 31 | 16 | 1 611 | |
| 36,4 тис. | 1% | 40,9% | 22 | 22 | 1 656 | |
| 35,3 тис. | 1% | 40% | 5 | 5 | 3 390 | |
| 32,4 тис. | 0,9% | 50% | 6 | 6 | 5 394 | |
| 21,3 тис. | 0,6% | 36,4% | 22 | 22 | 969 | |
| 16,7 тис. | 0,5% | 33,3% | 3 | 3 | 5 574 | |
| 9 822 | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 9 822 | |
| 673 | 0% | 0% | 1 | 1 | 673 | |
| 28,9 тис. | 0,8% | 27,8% | 18 | 15 | 1 605 |
Parry 0 · Multi-Hit 294
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Vakron | 1,69 млн | 54,6% | 36,8% | Вбито 1 |
| Thamon | 995 тис. | 32,1% | 33,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 411 тис. | 13,3% | 42,9% | Вбито 10 |
DPS за 5 сПік 39,1 тис. · середнє 15,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 0:50 | ThamonБій 1:15 | VakronБій 1:49 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 32 769 | 23 272 | 26 109 | 12 836 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ValyrraLudra | 24 888 | 29 237 | 17 510 | 10 627 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CerhevBakarma | 18 038 | 26 295 | 15 591 | 9 562 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HASAKUROKochi | 17 500 | 23 377 | 15 433 | 8 322 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TSUKITAKochi | 10 070 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 445 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | – | 92 506 | 1 948 | 25 903 | 113 996 | 0 | 4 |
| ValyrraLudra | – | 85 036 | 1 805 | 88 381 | 130 618 | 0 | 3 |
| CerhevBakarma | – | 90 753 | 1 845 | 293 154 | 60 413 | 0 | 2 |
| HASAKUROKochi | – | 87 676 | 1 991 | 55 932 | 151 771 | 0 | 3 |
| TSUKITAKochi | – | 84 882 | 1 943 | 16 602 | 106 644 | 3 | 2 |