Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:01
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 570 · 19,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:48
10,3 тис.DPSШкода 2,85 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 881Середній DPS
9 570DPS лічильника
2,85 млнШкода
58HPS
21,1 тис.Лікування
78,2%Надлишкове лікування
39,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 581Удари
25%Critical Hit
0,7%Частка призваних істот
4:48Активний час
4:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit25%
Втрачений час3,2%
Back Attack Hits39,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,8%
Parry0
Double Hits3,4%
Найбільше шкоди під ефектом
86,3%Undefeated Mantra
83,2%Precision
75,3%Sprint Mantra
Ключові навички36,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 32,7% · Theostone: частка шкоди 3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 565 тис. | 19,8% | 21,6% | 528 | 337 | 1 070 | |
| 266 тис. | 9,3% | 18,8% | 48 | 46 | 4 662 | |
| 207 тис. | 7,3% | 10,5% | 19 | 19 | 10,9 тис. | |
| 141 тис. | 4,9% | 18,1% | 166 | 166 | 847 | |
| 134 тис. | 4,7% | 15,4% | 26 | 26 | 5 170 | |
| 130 тис. | 4,6% | 26,5% | 68 | 68 | 1 917 | |
| 123 тис. | 4,3% | 31,3% | 16 | 14 | 7 701 | |
| 121 тис. | 4,2% | 15,4% | 13 | 13 | 9 312 | |
| 118 тис. | 4,1% | 31,8% | 22 | 20 | 5 354 | |
| 112 тис. | 3,9% | 20% | 10 | 10 | 11,2 тис. | |
| 110 тис. | 3,9% | 20,8% | 77 | 77 | 1 431 | |
| 105 тис. | 3,7% | 20% | 110 | 110 | 954 | |
| 104 тис. | 3,7% | 42,9% | 14 | 14 | 7 448 | |
| 93,8 тис. | 3,3% | 23,5% | 115 | 115 | 816 | |
| 87,8 тис. | 3,1% | 27,3% | 22 | 20 | 3 990 | |
| 82,6 тис. | 2,9% | 96,8% | 94 | 46 | 879 | |
| 80 тис. | 2,8% | 28,6% | 7 | 6 | 7 168 | |
| 61,9 тис. | 2,2% | 23,9% | 46 | 46 | 1 345 | |
| 52,4 тис. | 1,8% | 23,7% | 38 | 38 | 1 379 | |
| 48,1 тис. | 1,7% | 10,1% | 109 | 41 | 441 | |
| 37,2 тис. | 1,3% | 4% | 25 | 25 | 1 490 | |
| 33,1 тис. | 1,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 17 тис. | 0,6% | 0% | 3 | 3 | 5 678 | |
| 16,9 тис. | 0,6% | 0% | 4 | 4 | 4 215 | |
| 2 741 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 2 741 |
Parry 0 · Multi-Hit 325
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,21 млн | 42,5% | 24,7% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 801 тис. | 28,1% | 23,7% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 656 тис. | 23% | 25,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 182 тис. | 6,4% | 33,3% | Вбито 5 |
DPS за 5 сПік 17,5 тис. · середнє 10,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:07 | Enhanced HarconБій 1:10 | Ultimate BerkБій 2:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| mimiiMaouYustiel | 16 739 | 11 931 | 14 465 | 10 998 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| 왕왕왕왕Nania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 2 841 | 5 776 | 2 765 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Strv105Nezekan | 27 495 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 632 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lisagLumiel | 14 101 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 759 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LLKBISITriniel | 7 383 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 549 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| mimiiMaouYustiel | – | 69 192 | 1 414 | 49 526 | 65 274 | 0 | 5 |
| 왕왕왕왕Nania | – | 70 366 | 1 485 | 13 749 | 133 283 | 1 | 2 |
| Strv105Nezekan | – | 69 988 | 1 218 | 65 249 | 79 813 | 0 | 3 |
| lisagLumiel | – | 70 615 | 1 392 | 21 140 | 39 937 | 0 | 3 |
| LLKBISITriniel | – | 62 718 | 1 213 | 111 251 | 204 490 | 3 | 4 |