Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:28
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 39,9 тис. · 22,1% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 8:37
—DPSШкода 21,43 млн
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
31,2 тис.Середній DPS
38,7 тис.DPS лічильника
21,49 млнШкода
33HPS
23,1 тис.Лікування
39,9%Надлишкове лікування
376 тис.Отримана шкода
3Смерті
5 516Удари
73,8%Critical Hit
8:38Активний час
9:15Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit73,8%
Втрачений час3,6%
Back Attack Hits89,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,3%
Parry0
Double Hits10,8%
Найбільше шкоди під ефектом
97,9%Exploit Weakness
95,9%Speed Scroll
94,4%Courage Scroll
Ключові навички56,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,20 млн | 24,3% | 50,6% | 755 | 384 | 6 892 | |
| 5,19 млн | 24,2% | 48,9% | 221 | 124 | 23,5 тис. | |
| 1,66 млн | 7,8% | 100% | 948 | 155 | 1 752 | |
| 1,46 млн | 6,8% | 100% | 758 | 219 | 1 920 | |
| 1,36 млн | 6,4% | 100% | 539 | 162 | 2 529 | |
| 955 тис. | 4,5% | 55,5% | 110 | 95 | 8 686 | |
| 897 тис. | 4,2% | 48,9% | 229 | 158 | 3 915 | |
| 743 тис. | 3,5% | 53,4% | 118 | 103 | 6 298 | |
| 734 тис. | 3,4% | 50,8% | 246 | 246 | 2 986 | |
| 652 тис. | 3% | 49,5% | 277 | 277 | 2 355 | |
| 541 тис. | 2,5% | 97,2% | 252 | 95 | 2 147 | |
| 415 тис. | 1,9% | 40,9% | 22 | 12 | 18,8 тис. | |
| 386 тис. | 1,8% | 55,1% | 724 | 442 | 534 | |
| 356 тис. | 1,7% | 53,9% | 154 | 154 | 2 312 | |
| 260 тис. | 1,2% | 61,9% | 63 | 22 | 4 124 | |
| 256 тис. | 1,2% | 51% | 49 | 36 | 5 229 | |
| 176 тис. | 0,8% | — | 0 | 0 | — | |
| 115 тис. | 0,5% | 76,5% | 34 | 12 | 3 378 | |
| 47,8 тис. | 0,2% | 33,3% | 6 | 3 | 7 972 | |
| 24,5 тис. | 0,1% | 100% | 2 | 2 | 12,3 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 1 385
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 11,80 млн | 55,1% | 73,6% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 4,47 млн | 20,8% | 73,2% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 3,82 млн | 17,8% | 74,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,35 млн | 6,3% | 77% | Вбито 19 |
DPS за 5 сПік 112 тис. · середнє 39,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:23 | Enhanced HarconБій 1:28 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 2:54 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DieselIsraphel | 62 163 | 50 009 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 45 675 | 39 313 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BenscheeeminNezekan | 58 215 | 71 317 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 36 154 | 34 813 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SevyVaizel | 48 988 | 61 593 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 38 153 | 31 210 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MystifyLuteros | 60 318 | 61 639 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 20 517 | 27 419 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LuckyTassin | 16 826 | 16 869 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 12 256 | 10 050 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DieselIsraphel | – | 170 631 | 2 783 | 22 040 | 435 670 | 7 | 6 |
| BenscheeeminNezekan | – | 168 711 | 2 889 | 244 942 | 433 549 | 3 | 6 |
| SevyVaizel | – | 167 894 | 2 770 | 23 114 | 375 732 | 3 | 10 |
| MystifyLuteros | – | 150 817 | 2 703 | 248 855 | 667 216 | 3 | 4 |
| LuckyTassin | – | 136 332 | 2 625 | 810 682 | 243 345 | 2 | 7 |