Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:35
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 44,4 тис. · 16,2% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 2:28
44,4 тис.DPSШкода 8,31 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
24,7 тис.Середній DPS
44,4 тис.DPS лічильника
8,31 млнШкода
179HPS
60,4 тис.Лікування
74,9%Надлишкове лікування
70,7 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 091Удари
44,4%Critical Hit
42%Частка призваних істот
2:28Активний час
3:07Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44,4%
Втрачений час20,6%
Back Attack Hits42,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,5%
Parry0
Double Hits13,2%
Найбільше шкоди під ефектом
64,4%Still Air
63,5%Speed Scroll
62,8%Element Unification
Ключові навички33,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,6% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,47 млн | 17,6% | 50% | 52 | 43 | 28,2 тис. | |
| 678 тис. | 8,2% | 48,2% | 56 | 28 | 11,9 тис. | |
| 638 тис. | 7,7% | 42,5% | 106 | 60 | 6 020 | |
| 619 тис. | 7,5% | 45,8% | 48 | 40 | 12,9 тис. | |
| 507 тис. | 6,1% | 37,5% | 32 | 26 | 15,9 тис. | |
| 461 тис. | 5,5% | 59,5% | 42 | 20 | 11 тис. | |
| 434 тис. | 5,2% | 47,1% | 17 | 17 | 25,5 тис. | |
| 432 тис. | 5,2% | 48,1% | 79 | 79 | 5 466 | |
| 366 тис. | 4,4% | 55% | 40 | 40 | 9 154 | |
| 363 тис. | 4,4% | 37,5% | 48 | 41 | 7 557 | |
| 275 тис. | 3,3% | 50% | 66 | 66 | 4 168 | |
| 256 тис. | 3,1% | 15% | 20 | 17 | 5 800 | |
| 202 тис. | 2,4% | 27,6% | 76 | 47 | 2 655 | |
| 196 тис. | 2,4% | 28,6% | 14 | 14 | 14 тис. | |
| 193 тис. | 2,3% | 42,1% | 57 | 52 | 3 389 | |
| 153 тис. | 1,8% | 38,6% | 70 | 70 | 2 182 | |
| 142 тис. | 1,7% | 40,7% | 54 | 54 | 2 635 | |
| 137 тис. | 1,7% | 66,7% | 15 | 15 | 9 152 | |
| 122 тис. | 1,5% | 45,8% | 24 | 24 | 5 073 | |
| 116 тис. | 1,4% | 31,6% | 19 | 19 | 6 128 | |
| 108 тис. | 1,3% | 57,1% | 21 | 21 | 5 130 | |
| 96,9 тис. | 1,2% | 50% | 80 | 80 | 1 211 | |
| 94,1 тис. | 1,1% | 48,7% | 39 | 39 | 2 412 | |
| 78,9 тис. | 0,9% | 100% | 3 | 3 | 26,3 тис. | |
| 20,7 тис. | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 20,7 тис. | |
| 153 тис. | 1,8% | 50% | 12 | 10 | 10,1 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 368
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Divine Auldor | 5,82 млн | 70% | 43,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 2,49 млн | 30% | 45,4% | Вбито 11 |
DPS за 5 сПік 129 тис. · середнє 44,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:18 | Divine AuldorБій 1:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| HamelinYustiel | 31 844 | 53 490 | 24 743 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RAIZEzYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 60 984 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TRIXIEzYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 50 935 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VireliaYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 46 315 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| zekIsraphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 45 479 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HamelinYustiel | – | 194 915 | 2 947 | 60 401 | 70 715 | 0 | 0 |
| RAIZEzYustiel | – | 183 956 | 2 947 | 51 126 | 100 528 | 0 | 2 |
| TRIXIEzYustiel | – | 168 455 | 2 789 | 13 618 | 28 403 | 0 | 0 |
| VireliaYustiel | – | 198 779 | 2 938 | 229 717 | 96 874 | 0 | 0 |
| zekIsraphel | – | 178 675 | 2 842 | 31 431 | 117 629 | 0 | 3 |