Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:49
- 5 гравців
- 24 вбивства
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 103 тис. · 30,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:12
107 тис.DPSШкода 20,70 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
71,8 тис.Середній DPS
99 тис.DPS лічильника
20,76 млнШкода
149HPS
43,2 тис.Лікування
80,6%Надлишкове лікування
76,8 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 895Удари
56,9%Critical Hit
42%Частка призваних істот
3:14Активний час
3:29Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit57%
Втрачений час4%
Back Attack Hits33,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,7%
Parryнемає
Double Hits15,8%
Найбільше шкоди під ефектом
66%Artisan's Grilled Pujery
66%Superior Speed Scroll
65,6%Undefeated Mantra
Ключові навички36,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,10 млн | 15% | 54,6% | 97 | 73 | 32 тис. | |
| 2,68 млн | 12,9% | 59% | 256 | 237 | 10,5 тис. | |
| 1,74 млн | 8,4% | 56,4% | 195 | 114 | 8 920 | |
| 1,60 млн | 7,7% | 61,5% | 65 | 60 | 24,6 тис. | |
| 1,38 млн | 6,7% | 52,8% | 53 | 39 | 26,1 тис. | |
| 1,20 млн | 5,8% | 59,5% | 79 | 33 | 15,1 тис. | |
| 1,17 млн | 5,6% | 62,2% | 90 | 90 | 13 тис. | |
| 890 тис. | 4,3% | 58,4% | 173 | 159 | 5 145 | |
| 766 тис. | 3,7% | 63,6% | 22 | 22 | 34,8 тис. | |
| 734 тис. | 3,5% | 51,6% | 126 | 126 | 5 828 | |
| 713 тис. | 3,4% | 58,6% | 29 | 29 | 24,6 тис. | |
| 636 тис. | 3,1% | 58,7% | 92 | 92 | 6 908 | |
| 554 тис. | 2,7% | 46,7% | 30 | 27 | 8 703 | |
| 488 тис. | 2,4% | 57,1% | 49 | 49 | 9 968 | |
| 464 тис. | 2,2% | 58,9% | 56 | 56 | 8 291 | |
| 413 тис. | 2% | 55,7% | 122 | 122 | 3 385 | |
| 378 тис. | 1,8% | 62,8% | 43 | 43 | 8 801 | |
| 376 тис. | 1,8% | 48,4% | 62 | 62 | 6 071 | |
| 309 тис. | 1,5% | 62,3% | 69 | 67 | 4 479 | |
| 289 тис. | 1,4% | 53,6% | 140 | 140 | 2 065 | |
| 208 тис. | 1% | 42,9% | 7 | 6 | 10 тис. | |
| 200 тис. | 1% | 45,5% | 11 | 11 | 18,2 тис. | |
| 131 тис. | 0,6% | 75% | 4 | 4 | 32,8 тис. | |
| 112 тис. | 0,5% | 63,6% | 11 | 11 | 10,2 тис. | |
| 48,2 тис. | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 48,2 тис. | |
| 127 тис. | 0,6% | 42,9% | 7 | 6 | 18,2 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 577. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 8,26 млн | 39,9% | 61,7% | Вбито на 1:14 | |
| 5,99 млн | 28,9% | 55,4% | Вбито на 1:09 | |
| 5,42 млн | 26,2% | 54,2% | Вбито на 0:53 | |
| 535 тис. | 2,6% | 43,6% | Вбито 5 | |
| 270 тис. | 1,3% | 47,6% | Вбито 5 | |
| 120 тис. | 0,6% | 33,3% | Вбито 4 | |
| 99,7 тис. | 0,5% | 50% | Вбито на 0:36 |
DPS за 5 сПік 219 тис. · середнє 107 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 1:06 | Ultimate BerkБій 1:14 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 106 996 | 103 464 | 97 285 | 68 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LafielVaizel | 61 841 | 61 964 | 37 981 | 36 628 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FentyFloydIsraphel | 53 860 | 51 379 | 35 307 | 32 050 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RiveliaSiel | 61 449 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 49 031 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeacherMaIsraphel | 109 082 | 101 170 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 209 | 31 105 | 65 946 | 0 | 4 |
| LafielVaizel | – | 174 457 | 2 796 | 90 565 | 100 677 | 0 | 1 |
| FentyFloydIsraphel | – | 179 007 | 2 882 | 190 501 | 114 532 | 0 | 3 |
| RiveliaSiel | – | 174 880 | 2 877 | 20 089 | 115 387 | 1 | 2 |
| TeacherMaIsraphel | – | 210 782 | 2 904 | 43 176 | 76 795 | 1 | 3 |