Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:49
- 5 гравців
- 24 вбивства
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 98,4 тис. · 29,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:57
102 тис.DPSШкода 19,77 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
68,9 тис.Середній DPS
95,1 тис.DPS лічильника
19,93 млнШкода
107HPS
31,1 тис.Лікування
87,5%Надлишкове лікування
65,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 301Удари
68,8%Critical Hit
2:58Активний час
3:29Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit68,6%
Втрачений час11,8%
Back Attack Hits37,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,5%
Parryнемає
Double Hits15,7%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Still Air
100%Artisan's Grilled Cypri
100%Courage Scroll
Ключові навички38,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 69%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,96 млн | 15% | 59,3% | 27 | 14 | 110 тис. | |
| 2,91 млн | 14,7% | 57,9% | 159 | 135 | 17,2 тис. | |
| 1,72 млн | 8,7% | 100% | 245 | 121 | 7 022 | |
| 1,72 млн | 8,7% | 59,5% | 42 | 42 | 40,9 тис. | |
| 1,67 млн | 8,4% | 57,1% | 70 | 68 | 23,9 тис. | |
| 1,54 млн | 7,8% | 57,1% | 77 | 69 | 20 тис. | |
| 1,31 млн | 6,6% | 64,2% | 162 | 33 | 8 084 | |
| 1,03 млн | 5,2% | 57,6% | 66 | 65 | 15 тис. | |
| 878 тис. | 4,4% | — | 0 | 0 | — | |
| 685 тис. | 3,5% | 100% | 18 | 17 | 38 тис. | |
| 424 тис. | 2,1% | 63% | 46 | 46 | 9 221 | |
| 389 тис. | 2% | 58,6% | 29 | 29 | 13,4 тис. | |
| 356 тис. | 1,8% | 70% | 10 | 10 | 35,6 тис. | |
| 309 тис. | 1,6% | 72,7% | 22 | 22 | 14 тис. | |
| 291 тис. | 1,5% | 57,1% | 7 | 6 | 41,5 тис. | |
| 277 тис. | 1,4% | 55,6% | 18 | 18 | 15,4 тис. | |
| 260 тис. | 1,3% | 53,7% | 108 | 108 | 2 411 | |
| 254 тис. | 1,3% | 44,4% | 9 | 7 | 28,2 тис. | |
| 246 тис. | 1,2% | 66,7% | 12 | 11 | 20,5 тис. | |
| 223 тис. | 1,1% | 56,5% | 92 | 92 | 2 419 | |
| 205 тис. | 1% | 100% | 49 | 18 | 4 184 | |
| 117 тис. | 0,6% | 38,1% | 21 | 21 | 5 567 |
Parry немає · Multi-Hit 382. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,26 млн | 36,7% | 71,6% | Вбито на 1:14 | |
| 6,54 млн | 33,1% | 67,7% | Вбито на 1:09 | |
| 5,15 млн | 26% | 65,8% | Вбито на 0:53 | |
| 281 тис. | 1,4% | 66,7% | Вбито 4 | |
| 262 тис. | 1,3% | 60% | Вбито 4 | |
| 243 тис. | 1,2% | 76,9% | Вбито 4 | |
| 8 471 | 0% | 0% | Вбито на 0:36 | |
Інші цілі | 29,7 тис. | 0,2% | 50% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 217 тис. · середнє 102 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 1:06 | Ultimate BerkБій 1:14 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 106 996 | 103 464 | 97 285 | 68 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LafielVaizel | 61 841 | 61 964 | 37 981 | 36 628 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FentyFloydIsraphel | 53 860 | 51 379 | 35 307 | 32 050 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RiveliaSiel | 61 449 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 49 031 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeacherMaIsraphel | 109 082 | 101 170 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 209 | 31 105 | 65 946 | 0 | 4 |
| LafielVaizel | – | 174 457 | 2 796 | 90 565 | 100 677 | 0 | 1 |
| FentyFloydIsraphel | – | 179 007 | 2 882 | 190 501 | 114 532 | 0 | 3 |
| RiveliaSiel | – | 174 880 | 2 877 | 20 089 | 115 387 | 1 | 2 |
| TeacherMaIsraphel | – | 210 782 | 2 904 | 43 176 | 76 795 | 1 | 3 |