Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:09
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 53,5 тис. · 28,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:00
53,3 тис.DPSШкода 19,78 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
46,1 тис.Середній DPS
53,5 тис.DPS лічильника
19,78 млнШкода
72HPS
31 тис.Лікування
49,7%Надлишкове лікування
147 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 935Удари
54,2%Critical Hit
0%Частка призваних істот
6:00Активний час
6:09Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,2%
Втрачений час2,5%
Back Attack Hits75,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,8%
Parryнемає
Double Hits8,9%
Найбільше шкоди під ефектом
99,6%Speed Scroll
99,4%Benediction Scroll
99,3%Courage Scroll
Ключові навички48,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,3% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4,29 млн | 21,7% | 47,9% | 71 | 36 | 60,4 тис. | |
| 3,04 млн | 15,4% | 53,7% | 995 | 492 | 3 060 | |
| 2,27 млн | 11,5% | 57,2% | 180 | 88 | 12,6 тис. | |
| 1,45 млн | 7,4% | 55% | 249 | 247 | 5 630 | |
| 1,24 млн | 6,3% | 55,4% | 193 | 193 | 6 405 | |
| 1,21 млн | 6,1% | 50,9% | 53 | 50 | 22,9 тис. | |
| 856 тис. | 4,3% | 57,7% | 26 | 26 | 32,9 тис. | |
| 780 тис. | 3,9% | 49% | 49 | 49 | 15,9 тис. | |
| 720 тис. | 3,6% | 100% | 18 | 18 | 40 тис. | |
| 506 тис. | 2,6% | 52,1% | 236 | 236 | 2 144 | |
| 486 тис. | 2,5% | 52,9% | 34 | 33 | 14,3 тис. | |
| 472 тис. | 2,4% | 54,7% | 170 | 170 | 2 776 | |
| 408 тис. | 2,1% | 58,8% | 34 | 33 | 12 тис. | |
| 406 тис. | 2,1% | 50% | 26 | 26 | 15,6 тис. | |
| 353 тис. | 1,8% | 58,1% | 74 | 74 | 4 773 | |
| 320 тис. | 1,6% | 55,5% | 191 | 191 | 1 676 | |
| 303 тис. | 1,5% | 55,7% | 88 | 88 | 3 439 | |
| 289 тис. | 1,5% | 51,1% | 231 | 81 | 1 250 | |
| 258 тис. | 1,3% | 50% | 16 | 16 | 16,1 тис. | |
| 107 тис. | 0,5% | — | 0 | 0 | — | |
| 9 033 | 0% | 0% | 1 | 1 | 9 033 |
Parry немає · Multi-Hit 1 034. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,01 млн | 35,4% | 50,4% | Вбито на 2:04 | |
| 6,28 млн | 31,8% | 55,2% | Вбито на 2:03 | |
| 6,03 млн | 30,5% | 56,4% | Вбито на 2:02 | |
| 188 тис. | 1% | 46,2% | Вбито на 0:19 | |
| 141 тис. | 0,7% | 60% | Вбито на 0:16 | |
| 74,9 тис. | 0,4% | 35,3% | Вбито на 0:33 | |
| 54,2 тис. | 0,3% | 100% | Вбито на 0:23 |
DPS за 5 сПік 148 тис. · середнє 53,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:04 | Judge UrahumБій 2:01 | Divine AuldorБій 2:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| InsartHithanya | 53 348 | 50 071 | 56 312 | 46 059 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| cheitochelHithanya | 47 804 | 51 359 | 53 210 | 43 912 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| NaukladinVaizel | 34 676 | 40 253 | 42 661 | 33 882 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SperiNezekan | 34 907 | 27 138 | 38 310 | 28 965 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xXAlphonceXxVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 32 055 | 9 293 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| InsartHithanya | – | 183 234 | 2 842 | 31 025 | 146 640 | 1 | 2 |
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 862 | 23 574 | 63 634 | 0 | 1 |
| NaukladinVaizel | – | 173 215 | 2 872 | 138 774 | 649 665 | 1 | 2 |
| SperiNezekan | – | 156 970 | 2 803 | 656 575 | 74 570 | 0 | 0 |
| xXAlphonceXxVaizel | – | 161 157 | 2 833 | 51 978 | 158 432 | 1 | 0 |