Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:02
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,9 тис. · 27% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:39
24,5 тис.DPSШкода 4,03 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,6 тис.Середній DPS
24,9 тис.DPS лічильника
4,03 млнШкода
153HPS
37,3 тис.Лікування
76,4%Надлишкове лікування
30 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 199Удари
50%Critical Hit
39,3%Частка призваних істот
2:39Активний час
2:41Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit50%
Втрачений час1,1%
Back Attack Hits46,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,1%
Parryнемає
Double Hits5,8%
Найбільше шкоди під ефектом
63,6%Undefeated Mantra
62,1%Element Unification
60,4%All Element Boost
Ключові навички32,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 498 тис. | 12,4% | 65,2% | 23 | 23 | 21,7 тис. | |
| 456 тис. | 11,3% | 34,2% | 120 | 112 | 3 797 | |
| 368 тис. | 9,1% | 50,5% | 97 | 61 | 3 790 | |
| 338 тис. | 8,4% | 46,7% | 45 | 38 | 7 519 | |
| 318 тис. | 7,9% | 65,7% | 35 | 27 | 9 082 | |
| 199 тис. | 4,9% | 47,5% | 59 | 29 | 3 377 | |
| 196 тис. | 4,9% | 45,7% | 81 | 81 | 2 425 | |
| 178 тис. | 4,4% | 43,7% | 135 | 129 | 1 318 | |
| 172 тис. | 4,3% | 59,1% | 22 | 17 | 3 938 | |
| 164 тис. | 4,1% | 37,5% | 80 | 80 | 2 047 | |
| 117 тис. | 2,9% | 21,4% | 14 | 14 | 8 359 | |
| 115 тис. | 2,8% | 42,7% | 75 | 75 | 1 527 | |
| 113 тис. | 2,8% | 53,9% | 102 | 102 | 1 111 | |
| 112 тис. | 2,8% | 61,5% | 26 | 26 | 4 292 | |
| 109 тис. | 2,7% | 37,5% | 16 | 16 | 6 823 | |
| 108 тис. | 2,7% | 51,4% | 37 | 37 | 2 919 | |
| 103 тис. | 2,6% | 39,4% | 33 | 33 | 3 125 | |
| 72,4 тис. | 1,8% | 56,3% | 32 | 32 | 2 263 | |
| 65,6 тис. | 1,6% | 100% | 60 | 31 | 1 093 | |
| 65,2 тис. | 1,6% | 58,3% | 60 | 46 | 1 087 | |
| 38,7 тис. | 1% | 50% | 4 | 4 | 9 685 | |
| 35,7 тис. | 0,9% | 16,7% | 6 | 5 | 3 204 | |
| 23,7 тис. | 0,6% | 100% | 3 | 3 | 7 907 | |
| 23,1 тис. | 0,6% | 73,7% | 19 | 19 | 1 217 | |
| 16,7 тис. | 0,4% | 0% | 2 | 2 | 8 366 | |
| 4 598 | 0,1% | 33,3% | 3 | 3 | 1 533 | |
| 16,9 тис. | 0,4% | 60% | 10 | 10 | 1 692 |
Parry немає · Multi-Hit 269. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,63 млн | 40,4% | 48,1% | Вбито на 1:16 | |
| 1,07 млн | 26,7% | 54,2% | Вбито на 0:44 | |
| 896 тис. | 22,2% | 46,8% | Вбито на 0:40 | |
Krao Mutant | 331 тис. | 8,2% | 53,7% | Вбито 4 |
Enhanced Krao Test Subject | 98,9 тис. | 2,5% | 56,5% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 46,8 тис. · середнє 24,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:42 | Enhanced HarconБій 0:45 | Ultimate BerkБій 1:16 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MalicacuSiel | 27 670 | 26 096 | 18 538 | 15 568 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 風は強く吹いているNemon | 20 662 | 18 539 | 18 694 | 12 975 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miiimiiMaouYustiel | 22 443 | 15 615 | 11 602 | 10 496 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ほりでい炭酸水Marchutan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 970 | 5 978 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FuashYustiel | 29 327 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 21 293 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MalicacuSiel | – | 79 277 | 1 201 | 27 360 | 34 221 | 0 | 4 |
| 風は強く吹いているNemon | – | 68 088 | 1 148 | 6 658 | 14 448 | 0 | 1 |
| miiimiiMaouYustiel | – | 63 127 | 1 220 | 22 946 | 56 252 | 0 | 1 |
| ほりでい炭酸水Marchutan | – | 69 892 | 1 225 | 25 576 | 99 906 | 1 | 1 |
| FuashYustiel | – | 77 368 | 1 532 | 37 266 | 30 030 | 0 | 2 |