Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:36
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 43,9 тис. · 13,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:52
44,8 тис.DPSШкода 11,46 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
29,8 тис.Середній DPS
44,3 тис.DPS лічильника
11,83 млнШкода
432HPS
171 тис.Лікування
63,1%Надлишкове лікування
38,3 тис.Щити
436 тис.Отримана шкода
2Смерті
867Удари
69,6%Critical Hit
3:56Активний час
4:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit69,8%
Втрачений час11%
Back Attack Hits79,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,3%
Parryнемає
Double Hits17,7%
Найбільше шкоди під ефектом
99,2%Speed Scroll
99,2%Courage Scroll
99,2%Sprint Mantra
Ключові навички53,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 88,9% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,52 млн | 22% | 100% | 74 | 74 | 34,1 тис. | |
| 1,81 млн | 15,8% | 100% | 22 | 19 | 82,3 тис. | |
| 1,75 млн | 15,3% | 100% | 77 | 77 | 22,7 тис. | |
| 1,09 млн | 9,5% | 59,5% | 42 | 40 | 25,9 тис. | |
| 1,01 млн | 8,9% | 59,8% | 87 | 43 | 11,7 тис. | |
| 915 тис. | 8% | 69,2% | 39 | 37 | 23,5 тис. | |
| 610 тис. | 5,3% | 63,3% | 98 | 98 | 6 227 | |
| 433 тис. | 3,8% | 53,5% | 43 | 41 | 10,1 тис. | |
| 309 тис. | 2,7% | 68,8% | 16 | 16 | 19,3 тис. | |
| 289 тис. | 2,5% | 61,7% | 193 | 39 | 1 497 | |
| 256 тис. | 2,2% | 59,5% | 84 | 40 | 3 051 | |
| 215 тис. | 1,9% | 45,5% | 11 | 10 | 19,6 тис. | |
| 170 тис. | 1,5% | 53,8% | 13 | 13 | 13,1 тис. | |
| 40,1 тис. | 0,3% | 100% | 16 | 16 | 2 504 | |
| 20,4 тис. | 0,2% | 60,9% | 23 | 23 | 888 | |
| 16,1 тис. | 0,1% | 100% | 2 | 2 | 8 066 |
Parry немає · Multi-Hit 279. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,53 млн | 39,5% | 68,8% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 2,41 млн | 21% | 72,8% | Вбито на 0:49 | |
| 2,00 млн | 17,4% | 74,7% | Вбито на 0:59 | |
| 829 тис. | 7,2% | 73,7% | Вбито 5 | |
| 652 тис. | 5,7% | 63,6% | Вбито 3 | |
| 461 тис. | 4% | 56,3% | Вбито 4 | |
Інші цілі | 577 тис. | 5% | 58,8% | Не вбито 2 |
DPS за 5 сПік 130 тис. · середнє 44,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:50 | Enhanced HarconБій 0:52 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 1:31 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 142 809 | 127 043 | Боса не вбито, тому DPS немає | 84 728 | 69 856 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TeacherMaIsraphel | 97 515 | 116 267 | Боса не вбито, тому DPS немає | 82 281 | 63 301 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RiveliaSiel | 36 213 | 62 225 | Боса не вбито, тому DPS немає | 38 897 | 27 243 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FentyFloydIsraphel | 52 706 | 50 533 | Боса не вбито, тому DPS немає | 34 289 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LafielVaizel | 66 295 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 31 029 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 209 | 46 560 | 258 301 | 1 | 2 |
| TeacherMaIsraphel | – | 217 459 | 3 005 | 76 039 | 238 872 | 2 | 3 |
| RiveliaSiel | – | 174 880 | 2 877 | 66 271 | 384 262 | 3 | 3 |
| FentyFloydIsraphel | – | 179 007 | 2 882 | 257 285 | 454 227 | 5 | 0 |
| LafielVaizel | – | 174 457 | 2 796 | 171 403 | 436 081 | 2 | 2 |