Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:36
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 95,8 тис. · 29,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:11
97,8 тис.DPSШкода 25,01 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
63,3 тис.Середній DPS
94,1 тис.DPS лічильника
25,11 млнШкода
191HPS
76 тис.Лікування
73,5%Надлишкове лікування
239 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 215Удари
53,9%Critical Hit
42,8%Частка призваних істот
4:13Активний час
4:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,9%
Втрачений час3,8%
Back Attack Hits60%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,5%
Parryнемає
Double Hits15,6%
Найбільше шкоди під ефектом
64,5%Undefeated Mantra
64,5%Artisan's Grilled Pujery
64,5%Superior Speed Scroll
Ключові навички36,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 65,1% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,83 млн | 15,3% | 53% | 117 | 89 | 32,8 тис. | |
| 3,04 млн | 12,2% | 53,5% | 286 | 278 | 10,6 тис. | |
| 2,20 млн | 8,8% | 51,8% | 85 | 76 | 25,8 тис. | |
| 1,95 млн | 7,8% | 53,4% | 221 | 133 | 8 832 | |
| 1,60 млн | 6,4% | 54% | 63 | 48 | 25,4 тис. | |
| 1,49 млн | 5,9% | 62,6% | 99 | 99 | 15 тис. | |
| 1,42 млн | 5,7% | 59,8% | 92 | 40 | 15,5 тис. | |
| 1,13 млн | 4,5% | 52,9% | 187 | 175 | 6 033 | |
| 989 тис. | 4% | 58,1% | 31 | 31 | 31,9 тис. | |
| 896 тис. | 3,6% | 55,5% | 146 | 146 | 6 134 | |
| 802 тис. | 3,2% | 63,3% | 30 | 30 | 26,7 тис. | |
| 800 тис. | 3,2% | 57,4% | 108 | 108 | 7 408 | |
| 648 тис. | 2,6% | 46,9% | 32 | 31 | 8 908 | |
| 590 тис. | 2,4% | 58,8% | 68 | 68 | 8 678 | |
| 557 тис. | 2,2% | 50% | 156 | 156 | 3 568 | |
| 530 тис. | 2,1% | 47,4% | 78 | 78 | 6 799 | |
| 524 тис. | 2,1% | 41,9% | 62 | 62 | 8 444 | |
| 389 тис. | 1,6% | 50% | 80 | 74 | 4 867 | |
| 384 тис. | 1,5% | 45,7% | 46 | 46 | 8 338 | |
| 359 тис. | 1,4% | 54,2% | 177 | 177 | 2 026 | |
| 316 тис. | 1,3% | 77,8% | 9 | 9 | 13,2 тис. | |
| 146 тис. | 0,6% | 57,1% | 7 | 7 | 20,9 тис. | |
| 137 тис. | 0,5% | 50% | 6 | 6 | 22,9 тис. | |
| 97,2 тис. | 0,4% | 75% | 4 | 4 | 24,3 тис. | |
| 40,3 тис. | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 20,1 тис. | |
| 36 тис. | 0,1% | 75% | 4 | 4 | 9 001 | |
| 21,4 тис. | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 21,4 тис. | |
| 86,2 тис. | 0,3% | 83,3% | 6 | 6 | 14,4 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 660. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 13,68 млн | 54,7% | 54,6% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 5,60 млн | 22,4% | 52,6% | Вбито на 0:59 | |
| 4,77 млн | 19,1% | 53,4% | Вбито на 0:49 | |
| 339 тис. | 1,4% | 45% | Вбито 5 | |
| 236 тис. | 0,9% | 38,9% | Вбито 3 | |
| 102 тис. | 0,4% | 66,7% | Вбито на 0:37 | |
Інші цілі | 288 тис. | 1,2% | 63,6% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 217 тис. · середнє 97,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:50 | Enhanced HarconБій 0:52 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 1:31 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 142 809 | 127 043 | Боса не вбито, тому DPS немає | 84 728 | 69 856 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TeacherMaIsraphel | 97 515 | 116 267 | Боса не вбито, тому DPS немає | 82 281 | 63 301 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RiveliaSiel | 36 213 | 62 225 | Боса не вбито, тому DPS немає | 38 897 | 27 243 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FentyFloydIsraphel | 52 706 | 50 533 | Боса не вбито, тому DPS немає | 34 289 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LafielVaizel | 66 295 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 31 029 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 209 | 46 560 | 258 301 | 1 | 2 |
| TeacherMaIsraphel | – | 217 459 | 3 005 | 76 039 | 238 872 | 2 | 3 |
| RiveliaSiel | – | 174 880 | 2 877 | 66 271 | 384 262 | 3 | 3 |
| FentyFloydIsraphel | – | 179 007 | 2 882 | 257 285 | 454 227 | 5 | 0 |
| LafielVaizel | – | 174 457 | 2 796 | 171 403 | 436 081 | 2 | 2 |