Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:49
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,7 тис. · 13,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:47
11,9 тис.DPSШкода 2,76 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 339Середній DPS
11,5 тис.DPS лічильника
2,98 млнШкода
38HPS
17,9 тис.Лікування
89%Надлишкове лікування
39,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 399Удари
32%Critical Hit
44,8%Частка призваних істот
4:01Активний час
4:19Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,1%
Втрачений час3,4%
Back Attack Hits56,5%
Частка влучань97%
Perfect Hits16%
Parry39
Double Hits5,5%
Найбільше шкоди під ефектом
60,6%Light of Protection
59,9%Element Unification
59,6%Spirit's Descent
Ключові навички34,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 39,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 417 тис. | 15,1% | 34,5% | 29 | 29 | 14,4 тис. | |
| 304 тис. | 11% | 32,7% | 101 | 98 | 3 013 | |
| 219 тис. | 8% | 31,8% | 66 | 64 | 3 325 | |
| 180 тис. | 6,5% | 31,9% | 91 | 54 | 1 716 | |
| 166 тис. | 6% | 16% | 25 | 24 | 2 391 | |
| 156 тис. | 5,7% | 35,7% | 28 | 27 | 5 575 | |
| 143 тис. | 5,2% | 47,4% | 114 | 78 | 1 256 | |
| 141 тис. | 5,1% | 32,9% | 82 | 82 | 1 717 | |
| 137 тис. | 5% | 38,9% | 18 | 18 | 7 636 | |
| 134 тис. | 4,9% | 23,4% | 94 | 94 | 1 428 | |
| 132 тис. | 4,8% | 20,8% | 24 | 24 | 5 512 | |
| 125 тис. | 4,5% | 19% | 58 | 29 | 2 164 | |
| 84 тис. | 3% | 26,5% | 155 | 155 | 542 | |
| 59,9 тис. | 2,2% | 32,4% | 34 | 34 | 1 762 | |
| 49,3 тис. | 1,8% | 35,1% | 114 | 114 | 432 | |
| 47,5 тис. | 1,7% | 34,8% | 23 | 23 | 2 066 | |
| 41 тис. | 1,5% | 21,8% | 78 | 78 | 526 | |
| 39,6 тис. | 1,4% | 33,3% | 6 | 6 | 2 823 | |
| 36 тис. | 1,3% | 36,2% | 58 | 58 | 620 | |
| 34 тис. | 1,2% | 35,7% | 14 | 14 | 2 426 | |
| 30,8 тис. | 1,1% | 25,6% | 43 | 43 | 716 | |
| 17,1 тис. | 0,6% | 50% | 4 | 4 | 4 270 | |
| 16,2 тис. | 0,6% | 33,3% | 15 | 9 | 1 080 | |
| 13,4 тис. | 0,5% | 66,7% | 3 | 3 | 4 478 | |
| 9 032 | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 4 516 | |
| 7 217 | 0,3% | 14,3% | 7 | 7 | 1 031 | |
| 19,9 тис. | 0,7% | 33,3% | 18 | 14 | 1 104 |
Parry 39 · Multi-Hit 381
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Vakron | 1,21 млн | 44% | 30,7% | Вбито 1 |
| Tiere | 762 тис. | 27,6% | 28,7% | Вбито 1 |
| Thamon | 737 тис. | 26,7% | 33,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 47,3 тис. | 1,7% | 39,1% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 27 тис. · середнє 11,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 0:54 | ThamonБій 1:11 | VakronБій 1:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NergiganteNathara | 30 864 | 28 863 | 27 622 | 14 992 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SchkiperLumiel | 28 236 | 23 883 | 26 068 | 13 743 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CloverBowHadala | 13 877 | 10 959 | 11 516 | 6 339 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VagnIsraphel | 8 172 | 14 927 | 13 397 | 6 279 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Umbra77Atiel | 14 091 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 999 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NergiganteNathara | – | 104 080 | 1 796 | 28 106 | 130 465 | 2 | 3 |
| SchkiperLumiel | – | 92 479 | 1 948 | 11 481 | 30 356 | 0 | 2 |
| CloverBowHadala | – | 70 836 | 1 449 | 17 872 | 39 751 | 0 | 1 |
| VagnIsraphel | – | 82 908 | 1 735 | 160 388 | 42 009 | 0 | 3 |
| Umbra77Atiel | – | 88 363 | 1 716 | 33 957 | 87 021 | 0 | 1 |